dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    Miałam naprawdę najszczersze chęci powklejać tutaj zdjęcia naszych pękających ścian. Nie udało się. Zdjęcia po prostu nie oddają efektu grozy. :wink: To był żart - podchodze do tego baaardzo spokojnie. Ot pęka-se. Spękań tynku mamy wiele. Nie staram się nawet zliczyć ile, grubości różnorakiej - od grubości włosa do 0,5 mm (na oko). Największa rysa jast w salonie - od sufitu do podłogi w jednym z narożników. Ale i tak największe wrażenie na odwiedzających nas ludziach ...
  2. Nurniego dziennik

    24.01.2006
    Garaż w miarę uporządkowany i udało mi się wjechać, na rozruszniku, autem do środka. Będzie to inauguracyjne nocowanie samochodu w garażu. A może nawet jutro zrobi mi niespodziankę i odpali :wink:

    Zmierzyłem dzisiaj temperaturę na wew. stronie szyby od okna. Wyszło mi, że przy -18 st.C na zewnątrz na szybie jest + 15 st.C. Nie wiem czy to dobrze czy źle, jak ktoś umie policzyć jakie parametry ma szyba (powinno być 1,1) to będę "dźwięczny". ...
  3. Dziennik Mikruska- Dom w Piwoniach - zaczynamy :)

    Kierownika budowy znalazłem. Wziąłem tego, który w okolicy ma chyba monopol na usługi (on to samo powiedział o moim wykonawcy :)).
    Zarejestrował mi już dziennik budowy, muszę go odebrać. Rozmawiałem ze znajomymi, u których też nadzorował budowę- generalnie zdanie o nim mieli dobre, poza jednym felerem- nie za bardzo można się było z nim dogadać co do częstych wizyt...Póki co drażni mnie tym,że nie odbiera telefonów, tylko oddzwania po jakimś czasie (albo i nie :evil: ...
  4. Notatnik Magdali

    Czekamy na wypis: dziś dowiedziałam się, że jeszcze z 2 tygodnie poczekamy - dużo pracy, trzeba czekać.
    W międzyczasie wertowanie projektów i balansowanie pomiędzy "to ten" a "o Boże, już mi się nic nie podoba".
    Póki co, rozważamy kolejny projekt:

    PAPROTKA


    Z likwidacją kuchni przy salonie i przeniesienie jej do pokoju na parterze a w zamian otwarcie salonu na większą przestrzeń.
    Bardzo zależy mi na sporym, otwartym ...
  5. Dziennik budowy - Wichury

    Wreszcie zaczyna się dziać nasza budowa - wytyczamy fundamenty!

    Jesteśmy atrakcją dla mieszkańców wsi! przychodzą niby przypadkiem podpytują a co będziemy budować i czy coś pomóc! :lol: StwierdzająDOGADAMY się..
    Jeden dziadunio starutki był taki a i doświadczenie życiowe nie mniejsze mówi do nas-cyt"...dziecioki ja wam wytyce i wykopie te fundamenta nie bujta się...."
    Podjął się wytyczenia fundamentów ,znał się na planach i zrobił ...
Strona 1 z 2