dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Ewy (EZS)

    Teraz kilka zdjęć. Oto nasz domek od przodu. Śliczna dachówka, okna ujdą. Nawiasem mówiąc tak rekomendowałam Alkazar i muszę odszczekać. Nie chce im się! Nie obrobili mi balkonu! Wstawiali już po tynkach i zostawili gołą ścianę. Mieli dać balkon z hamulcem w klamce i zapomnieli. Mieli oddzwonić i nic.. Cóż...



    Teraz półprofil. Jak widać zamontowane są i dzwi. Ale nie ma jeszcze podestu. Murowałam go sama ...
  2. Dom na wzgórzu

    Wstrzymałem prace na lukarnach dachu. Ich kont nachylenia około 21 stopni i sposób kładzenia karpiówki wzbudził moje poważne obawy braku szcelności przy silnych opadach deszczu. Jutro ekspertyza kierownika budowy i pewnie trzeba będzie wprowadzić dodatkowe zabezpieczenie - ciekawe jakie.
  3. Emanuela II

    domek z dnia na dzień zmienia wygląd
















    ale wygląd z zewnątrz to jeszcze nic.. wchodzę na górę i.. mamy dach !!! 8) :D (przynajmniej częściowo) widok i uczucie ...
  4. Mój dziennik budowy "Od Proximy do Zenita"

    2007.10.24

    Dziennika budowy ciąg dalszy.... Po dwumiesięcznych oczekiwaniach wreszcie na mojej budowie coś drgnęło. Pan cieśla Zdzisław A. razem ze swoją ekipą w dniu 19 października rozpoczął prace ciesielskie na dachu Zenita. Mój dach to duże wyzwanie, zdażyłem się przekonać, że nie każdy może temu podołać. Sam nie mogłem sobie wyobrazić jak konstrukcja w postaci kratownic może stanowić poważny element mojej więźby dachowej. Jestem pełen podziwu dla ...
  5. Dziennik budowy - Domek Doodków

    24 października 2007

    Żeby nie było, że nic się nie dzieje :lol:

    1. Mamy swój własny, DZIAŁAJĄCY!!! ... kibelek [ach co za radość :lol: :oops:]



    2. MAMY SWIATŁO!!! 8)



    3. No i naważaniejsze: ruszyły prace przy ociepleniu poddasza :wink:

    ...
Strona 2 z 10