dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Piękny weekend. :D Zero ekip, rozmów, dyskusji, denerwowania się. Zaczęliśmy okładać dom kołderką ze styropianu. Trzeba do tego większej precyzji niż sądziłam, jednak jest absolutnie wykonalne przez amatorów. Ponieważ robimy to więc zafundowaliśmy sobie 12 cm płyty. Dom nabiera klasy od tych białych okładzin. Okazało się , że musimy wybrać parapety i osadzić je podczas ocieplania. Trzeba będzie poczytać jak to się robi. :wink:

    Dziś z nami urzędował ...
  2. opowieści magmi

    Mam kilka dodatkowych zdjęć dla miłośników klinkieru. Od razu uprzedzam, że też nie są najlepszej jakości, ale postaram się na przyszłość poprawić.

    Najpierw
    kuchnia widziana z jadalni
    . Na wprost komin Shiedla z ceglanej atrapie, na prawo ściana oddzielająca kuchnię od salonu. Na tej niższej odnodze będzie barek między jadalnią i kuchnią.
    Teraz
    kominek
    , wciąż w stanie niedokończonym.
    I jeszcze raz
    kominek, tym razem z boku z widocznymi wnętrznościami
    ... ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    14 kwietnia 2004



    Nasza kotka

    przyznam sie mielismy z synem stracha....jak blokowy kot ,który nigdy nie zmieniał swojego miejsca, znajdzie sie w nowych warunkach, bałam sie ze zacznie drapac itp....
    W samochodzie było okropnie , kotka tak strasznie miauczała, ale to chyba był stresik bo kojarzyła sobie samochód z wizytą u weterynarza :lol: w domu- poogladała wszystkie kąty i polozyła sie na kanapie i zasnęła....widac uznała ...
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    14 kwietnia 2004


    pierwszy dzien mieszkania w domu


    dziwnie sie czuję....dookoła mase worków kartonów....a ja jestem potwornie zmeczona,pare razy musiałam przewiesc reszte rzeczy które zostały w mieszkaniu...kurcze za duzo ich zostawiłam na oststnią chwilę... cała noc sprzatałam stare mieszkanie,zeby nowi lokatorzy nie przestraszyli sie jak przyjadą do swojego miejsca na ziemi...
    przyznam sie ze wysprzatałam po tzw: łebkach...bo ...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    Musze ze swoim dziennikiem cofnąć sie dobre pół roku wstecz.....