dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. w liczbach

    Dzisiaj krótki, narcystyczny wpis - kilka słów o blogu i jego statystykach.
    Ile osób go odwiedza, jak długu mnie czytacie, ile jest zdjęć i takie takie.

    To wszystko i jeszcze więcej tutaj.
  2. drugi strop

    jutro betonowanie drugiego stropu. Mam nadzieje ze zdąże z dachem przed pierwszym śniegiem. Okna już zamowione więc może też się uda
    Kategorie
    Łódź i okolice
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA241868-3.JPG
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	28194  
  3. Trzeba dziennik uzupełnić:)

    Zaległości mamy wielkie, ale jest to tak: dostęp do komputera ograniczony, roboty było co nie miara, problemów także, więc teraz kiedy idzie zima myślę, że uda nam się trochę uzupełnić nasz dzienniczek, bo ściernisko zmienia się w dom powolutku.
    Mąż powstawiał jakieś fotki, ja opiszę może coś troszeczkę. Tak więc dziennik będzie wspólnym dziełem w zależności od tego, kto będzie czasem i dostępem do komputera dysponował
    A tak od początku:
    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1040280.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	62,9 KB
ID:	28193  
  4. re: mikel_1

    Działkę mamy od prawie trzech, a pozwolenie od dwóch lat. Mieliśmy zaczynać od razu.

    Ale życie samo plecie jak chce... mąż miał wypadek w pracy, pół tony żelastwa przygniotło mu rękę. Państwowa służba zdrowia wypięła się na etapie, gdy kość się co prawda zrosła, ale uszkodzony nerw łokciowy unieczynnił prawie całą dłoń.

    Po pół roku zwolnienia i długim leczeniu i rehabilitacji w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie małż odzyskał ...
  5. 23 października 2010 - "pierwsza łopata" poszła w ruch!

    Dziś rano (sobota) Inwestor dokonał przekazania kluczy do bramy Panu J., który będzie szefował wykonaniu fundamentów pod nasz dom.

    Około godziny 10-tej na działce pojawiła się Inwestorka z dwojgiem małych Inwestorząt.

    Jak każda szanująca się Pani Domu, Inwestorka zaczęła marudzić... że dom jakoś tak za bardzo w prawo. Małż cierpliwie pomógł wymierzyć, posłusznie przyniósł książkę z planem zagospodarowania działki... i wspólnie z Panem ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: jarus05 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4