dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    kerazyt nie przyjechal , wiec sie nie wyprodukuja do czwartku, a w czwartek ma przyjechac keramzyt ale teraz nie z czech a z Polski, jutro sie dowiem czy przyjechal, niby pustaki maja byc na pon 29.10 jak nie beda to nie wiem... Juz nasz szef ekipy nie byl zadowolony.
  2. Dziennik Wicka i Agnieszki

    No i muszę przyznać , że z tą wełną całkiem sprawnie mi poszło .
    Na dzień dzisiejszy pozostało mi połozenie między jętkami ( wszelkie skosy już ocieplone ) .
    No i następny etap - wieszaki i stelaż pod gipsy .
    A z nowości - co mnie niezmiernie cieszy : odebrałem wreszcie dziś projekty gazowe .
    Teraz tylko do urzędu , uzyskać pozwolenie na instalacje wewnętrzne i można kurek gazowy odkręcać . Mam nadzieję wszelkie prace gazowo-instalacyjne wykonać ...
  3. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Mapa do celów projektowych odebrana (prawie 1mc oczekiwania) koszt 800zł, kalkomania + 2 szt mapy.
    Złożony wniosek o warunki techniczne przyłącza energetycznego, ok 1mc oczekiwania... zobaczymy czy coś starguję z tego miesiąca... :wink:

    Prawdę powiedziawszy to już mi się donikąd nie spieszy... śnieg już w Gałowie padał, no rozpuszczał się na bieżąco, ale padał :D tak więc raczej ten sezon mogę sobie odpuścić :lol: :lol:

    Za to na ...
  4. Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie

    Dzisiaj się dowiedziałem, że jakiś tam ludek nie wiadomo czy się zgodzi na rozbudowę transformatora. I w dobrej wersji prąd będziemy mieć najwcześciej za 2 miesiące, a jeśli się nie zgodzi - najwcześcien za 4 miesiące.
    Dzisiaj się dowiedziałem, że być może tynkarz nie zdąży skończyć, a jak nie zdąży skończyć to się wyniesie z budowy i kończyć będzie może inny (na pewno gorszy bo ten jest dobry :(
    Dzisiaj się dowiedziałem że Pan Gienek Od Szamba ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Wczoraj skonczyli tynkowac gospodarczy, dzisiaj zaczeli domek.
    Wymienili mi dzisiaj parapety zewnetrzne, sa glebsze o 5 cm i troche roznia sie odcieniem. Poprzednie byly szare z zoltym i pasowaly pod klinkier, a te dzisiejsze sa szare z rudym i pasuja bardziej pod okna ale juz machnelam na to reka.
Strona 1 z 10