dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. sufit nad klatką schodową

    Przyszedł najwyższy czas dokończyć najwyższy sufit w domu
    Inwestor kolejny raz zbudował na schodach rusztowanie (tym razem z desek szalunkowych) i z pomocą kumpla przykręcił płyty G-K do przygotowanych wcześniej profili. Płyty trzymają się mocno, ale rusztowanie zostało, gdyż trzeba jeszcze ten sufit wyszpachlować i pomalować.

    Ciekawe jest to, że to mnie bolą mięśnie - gdy im podawałam wkręty i patrzyłam na inwestora balansującego na krawędzi, ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01153.jpg
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	150623   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01157.jpg
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	150624   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01154.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	150625  
  2. 24 listopad - efekty nastawów

    Dziś jakby lepiej się dopala. Spieki są, ale mniejsze niż wczesniej i jakby mniej się syfi w środku kotła. Zauważyłam, że pogoda ma duży wpływ na dopalanie. Mamy komin o dużym przekroju toteż sądzę że ciąg ma znaczenie. Dziś nic nie przestawiamy.

    A! Wyczytałam gdzieś że można dodawać mąki ziemniaczanej zamiast sadpalu. Dodałam. Obserwuję.
  3. Kuchnia cz. II

    Niby skończona ale jeszcze jakaś kosmetyka została na później - obudowa lodówki i szafka nad nią, drzwi do spiżarki i półki w szafkach. Kuchnia jeszcze nie umyta, sprzęty nie podłączone - ale kawy można się napić - na stojąco, bo hokery dopiero w planach. Nie mogę się doczekać mycia szafek, lodówki, układania naczyń, garów...



    ...i z barkiem:
    ...

    Updated 24-11-2012 at 22:52 by ganiutek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Projekt zamknięty :)

    Doczekałam się zamknięcia projektu. Jeszcze nie wylądował w Urzędzie mojego miasta ale już je tam odwiedził. Niestety wrócił bo okazało się, że brakuje jednej pieczątki Otrzymałam też jeden jego egzemplarz - 5-ty no i czytamy z mężem.
    Jak na razie mam troszkę wątpliwości do pewnych zapisów więc zaraz w poniedziałek będę dzwoniła do architekt i rozmawiała no i wyjaśniała!

    Obecnie planowana inwestycja wygląda tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.JPG
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	150607
    ...

    Updated 02-12-2012 at 21:11 by Ladybird76

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Zoja Polo pod Wrocławiem



    Nasza działeczka przed wykoszeniem (wrzesień) - tak zaczynamy nasz dziennik budowy.
    Budowę planujemy na wiosnę przyszłego roku. Na chwilę obecną to kolekcjonujemy wyceny na materiały i robociznę.Pozwolenie na budowę powoli robi się w starostwie - powinno być koło Świąt
    Zaparaszam do komentowania i wymiany doświadczeń.
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, wrocław Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3