dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jankowo

    Dziś odbyłam cotygodniową wizję lokalną na budowie. Paweł jeździ na budowę dużo częściej niżby chciał bo ciągle coś potrzeba, natomiast ja mam niedosyt :wink:
    Kominy już są pieknie ubrane, dziś dowieźliśmy fugi, oczywiście za jasne, ale co tam...
    Ganek ogrodowy już stoi, brakuje tylko "słoneczek". Miniścianka między dachem domu a dachem garażu też gotowa, ale dach nadal w proszku niestety :roll:

    Zaklinam pogodę na następny tydzień!!!! ...
  2. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Porównanie z oryginałem, na razie blado i bez opasek wokół okien.
  3. Dziennik Kasi i Bartka

    Hmmm. Jak byłem tutaj ostatnim razem miałem napisać więcej, ale jakoś tak przerwałem niespodziewanie i dopiero teraz zmusiłem się do napisania czegoś.

    Niestety z braku czasu przestałem też śledzić forum grupy Piaseczno i okolice, więc nie bardzo wiem co się tam dzieje.

    OK, ale wracajmy do naszej budowy.

    Ostatnio pisałem o tym że mamy już podłogi. Od kilku tygodni to schnie i nawet trochę wilgoci się wytrącało, ale chyba dopiero ...
  4. W?óczykijowa Zygmuntówka

    ...postaram się w sobotę uzupełnić dokumentację fotograficzną.
    jak napisałem tak robię:
    Na pierwszy ogień moja aktualna dzielna ekipa, czyli szwagry (jest ich w sumie trzech, ale ten trzeci jakoś się na zdjęciu nie zmieścił:


    Nie miałem dziś za dużo czasu na budowie więc nie mogłem bawić się doświetlaniem i dlatego Najładniejsza Ściana w Domu nie ...
  5. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Zaczeli dzisiaj robic dalej belki, wycinali i malowali farba - wybralismy Bondex sekwoja, nie bedzie podbitki tylko widoczne krokwie, stad wiecej pracy teraz. Mam nadzieje ze nie zasypie jutro, zeby w koncu zaczeli klasc ta wiezbe. Ale jak dzis juz zaczeli to od razu humory sie nam poprawily. Oby dalej ciagneli. Mowia ze nie maja innego wyjscia, ale jak znow przysypie to ciekawe co zrobia, moze szef ich znow posle na inna robote.
    W czwartek na poprawe humoru pojechalam do sklepu z wyposazeniem ...
Strona 1 z 8