dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    Witam :))

    Bardzo dawno nie pisałam - mam nadzieję , że mimo to uda mi się choćby w wielkim skrócie opisać remontu ciąg dalszy :)
    Po okresie letnim , który tak średnio sprzyjał nam w remoncie ( praca zawodowa - i wyjazdy ) pchamy ten "wózek" dalej ...
    Co prawda umeblowanie mamy raczej "tymczasowe" , ale to tymczasem pozwala normalnie mieszkać :))
    Oto poddasze powoli zaczyna nabierać "kolorów" - np. zielony , czyli - ...
  2. domek dla szóstki

    Na jutro zapowiedziała się pani z PKO BP. Chce zobaczyć działkę. Pokażemy każdy słupek z osobna, a jeszcze panią sfotografujemy, co by dla potomnych dowód tej historii pozostał. Jakby pani chciała, to bezpłatnie może rozbić na naszych gruntach namiot i aż do wiosny z całym bankiem urzędować, byleby kredyt dało. :)
  3. Dziennik Abromby

    Wiadomość dnia, co prawda nie budowlana, jest taka, że nasciturus jest płci męskiej. Więc nie będzie Marysią ale Grzesiem.
  4. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    Dzięki Wam nie wkopałam sie w budowe domu z samymi wadami...A myslałam że taki piekny i przestronny :-? :P Udało się odkrecic zamówienie..ufff .....Do dzis nie sprzedałam jeszcze tamtego projektu domu z bala a juz musiłabym sprzedawać kolejny...
    Dzieki sugestiom i podpowiedziom przyjaciół z forum-----znów mam ochote na ryzyko... :wink: :wink: :wink: w pracowni dom na 5,powstaje nowy projekt.Oliwka.
    http://www.domna5.pl/index.php?opcja...20Herba-Janiak ...
  5. Willie i jego Dom

    Najdłuższy Dzień i Najdłuższa Decyzja

    Piątek – dzień swobodny po Bożole. 8)

    Ale to było Bożole!
    Po raz pierwszy w życiu Kacper zobaczył Jak się Pali w naszym Kominku!
    Był Zachwycony. :lol:
    Tak podejrzewaliśmy od dawna. :oops:
    Rośnie nam Mały Piroman. Choć wciąż jeszcze nadzieja że Może Strażak. :wink:
    Paliło się do Północy. Dzieciarnia też. Duzi też do Północy. A potem jeszcze Trochę.
    Ogólnie ...
Strona 1 z 2