dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska chałupa komtura

    Odjechali, a wokół domu stały piękne barykady z ułożonych na przekładkach arkuszy blachodachówki. Wojna będzie? :o :D
    Serce zabiło mi mocniej, jest materiał, będzie dach. Niedługo, po blachodachówce, nadjechał kolejny samochód. Poznałem po charakterystycznym odgłosie kto zacz. Z hurtowni przywieźli łaty, kontrłaty, arkusze blachy na obróbki, uchwyty do rynien i same rynny. Było tego sporo. Kierowca poinformował mnie, że wkręty do blachodachówki będą dopiero ...
  2. Dziennik budowy Jolli

    Trzy dni urlopu minęło nie wiadomo kiedy, ale roboty poszły daleko do przodu. Dziś już było prawie wszystko skończone zabrakło materiału tylko na jeden pokój. Ekipa SUPER każde podejscie wodne, doprowadzenie do grzejników na osobnych nitkach, góra dół osobno , podłogówka 80 m 2 na 8 obwodach, 5 na parterze i 3 na pietrze , do każdego pomieszczenia sterowniki temperatury, wszystko posprzątane i zamurowane. na razie jestesmy bardzo zadowoleni. Za tydzień wylewki i potem skończenie ...
  3. Dziennik Wicka i Agnieszki

  4. Dziennik Ged'a

    PIĄTEK
    W Castoramie kupiłem dwa kołowrotki do mojej wyciągarki (są większe - może nie będą się zacinać) i palniki do halogenowych lamp (bardzo szybko sie przepalają !!!)
    W pewniej firmie kupiłem 100 metrów ekranowanego kabla do mojego systemu alarmowego i jedną czujkę, ale za to najlepszą jaka jest na rynku. Dwa sensory, cyfrowa, adresowalna, nie reaguje na psy i koty - bajeer. Odnalazłem stary grzejnik gazowy, wymieniłem plastikową butlę gazu. Z prac fizycznych ...
  5. Dziennik MES

    A dziś zapowiadam rewelacje. :) Wierni czytelnicy jutro zobaczą....?
    No właśnie :lol:
Strona 1 z 5