dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Uzbrojona zatem w oręż w postaci mapki działki i własnego uroku osobistego (który jak jeszcze wówczas się mnie wydawało posiadałam) stanęłam u bram wroga - w drzwiach odpowiedniego referatu, działu czy tam wydziału.
    Za drzwiami czekała na mnie bardzo miła pani, dla ktorej moja sprawa nie stanowiła żadnego problemu, ale ktora też, co szczerze wyznała, nie dysponuje żadną mocą sprawczą, jednakowoż postanowiła ułatwić mi sprawę wyciągając z bardzo ważnego spotkania ...
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    kalu z moim mężem nic się nie stało, tylko dalej ciągnie sie spawa z jego pracą :-? :-? :-? Niestety jeszcze jej nie ma :cry: :cry:

    saskja ten blog Kasi powstał niedawno, choć Kasia już drugą książkę pisze, a pisze specjalnym programem komputerowym - ma czujnik na czole, ponieważ nie rusza ani rękoma ani nogami. Strasznie dzielna dziewczyna!!! podziwiam ją , a znam ją od wielu lat. Choroba spadła na nią i na nas, jak grom z jasnego nieba. pomyślałam sobie, że ...
  3. Marzenia-santa cruz

    Cytat Napisał ewajanka
    Jesteśmy na etapie negocjacji z rodziną, normalnie można zwariować :roll:

    Wiesz, co do pieca w domu to się chyba nie przekonam, więc albo zrobimy częściowe podpiwniczenie albo ....no właśnie nie mam pomysłów.
    mąz jest budowlancem od 9 lat w kwestii budowy mu ufam urządzac bede ja :lol: :lol: :lol:
  4. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Papierologia epizod 1
    I nadejszła wiekpomna chwila dla upamiętnienia moich pierwszych bojów w ramach sportu ekstremalnego tj. wolnej amerykanki w urzędach.
    Żeby bylo ciekawiej to przed chwilą forum niecne zeżarło mi bezczelnie mega długiego posta w tym temacie, ale trudno :evil:
    A zatem one more time...
    Normalni ludzie zaczynają budowlane formalności zapewne od takich dzialań jak mapy, WZ, przyłącza czy inne.
    Jam okazała się nienormalna.
    ...
  5. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Papierologia epizod 1
    I nadejszła wiekpomna chwila dla upamiętnienia moich pierwszych bojów w ramach sportu ekstremalnego tj. wolnej amerykanki w urzędach.
    Żeby bylo ciekawiej to przed chwilą forum niecne zeżarło mi bezczelnie mega długiego posta w tym temacie, ale trudno :evil:
    A zatem one more time...
    Normalni ludzie zaczynają budowlane formalności zapewne od takich dzialań jak mapy, WZ, przyłącza czy inne.
    Jam okazała się nienormalna.
    ...
Strona 2 z 17