dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wiosna coraz bliżej, a budowa?

    Zima powoli zbliża się do końca (kurcze jaka zima, śnieg to widziałem w sumie kilka dni :/), więc coraz bardziej wszystko nabiera tempa. Trochę mnie podłamuje ilość rzeczy o których trzeba pamiętać/załatwić/dopilnować....


    Po pierwsze projekt został skończony. W weekend był gotowy a wczoraj złożyłem wniosek o pozwolenie na budowę. Mam nadzieję ze wyrobią się szybciej niż te 2 miesiące...


    Po drugie po całej serii wysyłania ...
  2. Zmiana projektu itp.

    [listopad 2015] Trochę czasu minęło ale też sprawy poszły do przodu.


    Przede wszystkim zmieniliśmy całkiem podejście do projektu i samego domu. Stwierdziłem że na tą chwile garaż nie jest mi tak potrzebny (działka jest duża wiec w razie czego mogę go postawić potem) i lepiej będzie zmniejszyć całość. Zmian i poprawek było sporo ale w końcu doszliśmy do końcowego projektu który już zmieniany nie będzie.


    Wygląda to tak:
    Parter ...
  3. Słoneczne Baby - moje miejsce na ziemi :)

    [wrzesień 2015]
    Witam,
    Forum przeglądam od dawna, mam tez prenumeratę Muratora od kilku lat. Teraz zdecydowałem się na założenie swojego dziennika, ponieważ budowa wymarzonego domu tuż tuż

    Wszystko zaczęło się od otrzymania od cioci mojej żony, działki A przynajmniej wyrażenia chęci darowania takowej. Działka położona jest we wsi Baby niedaleko Częstochowy. Działka do tej pory była rolna, położona przy głównej ulicy - Słonecznej (stąd ...

    Updated 24-02-2016 at 19:59 by LukasDoUrden

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Pierwszy krok

    Witam wszystkich!
    Długo wahałam się, czy rozpocząć swoją przygodę z dziennikiem budowy, czy może pozostać biernym czytelnikiem cudzych przygód.
    Pomyślałam jednak, że może ktoś kiedyś przeczyta o naszych zmaganiach i wesprze w chwilach słabości
    Wpisy będę robiła w imieniu swoim oraz męża, ponieważ oboje podjęliśmy wyzwanie

    No to startujemy!

    Nasza historia zaczyna się nie jak u większości forumowiczów, ponieważ nie kupiliśmy ...