dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Wieści z pola walki :wink: :)
    Więc umowy z gazownią nie ma - bo nie dołączylismy mapy do celów projektowych :o a pan który zajamował się naszą sparwą miał dzisiaj narady i Sławkowi nie udalo się go namierzyć.
    Pan namierzany będzie jutro i będzie się tłumaczył z tej mapy ponieważ nic o niej nie wspominał, nie była potrzebna bo to jest rozbudowa a teraz nagle jest potrzebna :roll: To w końcu co ? jutro się wyjasni, mam nadzieję :-?
    Teraz woda i tu ...
  2. Dziennik ajupa

    21 luty
    Paweł znowu spacerował po urzędach. Był w Gminie i złożył wniosek o dopisanie mnie do Decyzji WZ - czas oczekiwania 2 dni!!! :D Tu muszę podkreślić, że Gmina Wiązowna jest rewelacyjna!!! :D :D :D Wszystko załatwiają dość szybko i są przychylnie nastawieni do przyszłych inwestorów - naprawdę lubię załatwiać tam sprawy. :D W Starostwie Paweł złożył wniosek o zaopiniowanie lokalizacji wjazdu, która to opinia potrzebna jest do kolejnego wniosku - tym razem ...
  3. dziennik Marsjanki

    no coz, wypada przeprosic wszystkich ktorzy czekali na ciag dalszy - za moje lenistwo i niepisanie :oops:
    ostatni w przeszlo rok temu - i to jeszcze w imieniny ;)

    a sporo sie przez ten czas wydarzylo... przede wszystkim jestem madrzejsza o rok doswiadczen - teraz raczej zaden wykonawca nie probuje mi wciskac kitu, a potencjalni wykonawcy rezugnuja z wciskania npo 5 minutach 8) nauczylam sie targowac - nauczylac sie sztorcowac ekipy budowlane - baaa - nauczylam sie calego mnostwa ...