dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Jeziera

    Rok temu zakładałem, że się wprowadzę na jesieni 2003 roku. Z różnych powodów z tych planów nic nie wyszło. Termin był jak najbardziej realny ale popełnione błędy w czasie budowy spowodowały, że termin przerowadzki przesunął się o kilka miesięcy.
    Podzielę się informacją ile do tej pory kosztował mnie dom (od wbicia łopaty)
    http://www.republika.pl/jezier/wydatki.htm
    Nie jest to stan docelowy ale niestety więcej przed zamieszkaniem już nie wydam. Może w sierpniu dokończę ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    No i jesteśmy już na bieżąco. Umowę z ekipą podpiszemy, gdy dostaniemy decyzję z banku o udzieleniu kredytu. Jutro rzeczoznawca przyniesie mi wycenę, w czwartek odbiorę wypis z ksiąg, zaświadczenie z US.. i już będzie komplet dokumentów do banku. W czwartek udam się do jaskini lwa i będę czekała na decyzję.
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Styczeń 2004

    Zaczęły się gorączkowe poszukiwania ekipy. Liczyliśmy od lipca ub. r. na ekipę tych znajomych, którzy zarazili nas chęcią budowania, ale okazało się, że ekipa na koniec nie popisała się, więc postanowiliśmy szukać sami.

    Pierwsza ekipa polecona przez nasza panią kierownik budowy (a pani kier. bud. polecona przez panią architekt :) - kobieta z dużym doświadczeniem, uczciwa no i pracuje w urzędzie :), chce 2.000 za dwa lata nadzoru, jak na nasz region ...
  4. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    24.02.04


    No tak... decyzja podjęta. Nerwy napięte do ostatnich granic. Budujemy się. Wczoraj byliśmy w urzędach. Wiemy co załatwić do pozwolenia na budowę. Wszyscy chętni do pomocy. Jest tylko jeden kołpot.....Pan Minister nie podpisał zagospodarowania przestrzennego :evil: . O takim drobiazgu "zapomniał". Gmina nie wydaje zezwoleń na budowę nikomu. Ale podobno zanim zaczniemy budowę (a chcemy około czerwca) zagospodarowanie przestrzenne będzie ...
  5. Magi - czekając na wiosnę ...

    24-02-2004
    Mam pierwszą budowlę na działce - garaż blaszany :lol:





    Ogrodzenie się stawia. Chyba się zaczyna :wink:

    Odebrałam dziasiaj wycenę od rzeczoznawcy. Chyba już wspominałam 600 zł. Na cholerę im taka gruba książka do czytania to nie wiem. No ...
Strona 1 z 2