dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 24.02.2012

    Długo mnie nie było
    Ruszyliśmy dwa tygodnie temu.
    Ścianki działowe już są ależ jest pięknie zużylismy niecałe 9 palet
    Elektryka rozciągnięta teraz zostało podłączyć te wszystkie kabelki do skrzynek pisze
    skrzynek (bezpieczników)ponieważ podzieliliśmy parter i poddasze.
    Umowa podpisana z elektrownią 14.02.2012 obiecali w dwa tygodnie podłączyć licznik
    no i nadal czekamy Do teraz udało się na agregacie pociągnąć,ale już starczy ...
  2. Schody

    Marzyly mi sie takie schody z zywicy ale pupa. Sie nie nadaje - zolknie podobno i sie mega bardzo rysuje Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	beznazwy.jpg
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	102907
    Chyba ze sa jakies impregnaty. Kurde. Ja nie zywica to nie mam pomyslu co dalej.
  3. Pierwsze ściany - ciąg dalszy.

    Po tej ostatniej obszernej relacjj na temat poddasza, teraz króciutki wpis dotyczący dalej parteru. W wolnych chwilach jeździliśmy na działkę patrzeć, co tam przybywa, robiliśmy zdjęcia ale do tej pory nic nie nagrywaliśmy. 19 października przed południem byliśmy na działce, pierwszy raz od pustej działki było nagrywanie, teraz już prawie domu. Następnego dnia oglądałam nagrania z działki, te letnie i te niedzielne, działka nie do poznania. Najbardziej szkoda mi było tylko ...
  4. Pechowe uzgodnienia i nieprzewidziane w skutkach decyzje.

    Dzisiaj chciałabym napisać o pewnej sprawie, którą chcę mieć jak najszybciej z głowy (opisanie jej), bo nie należy ona do miłych i nawet już teraz, na etapie wykończeniówki nie da o sobie zapomnieć, a mianowicie o wysokości poddasza. Wróćmy więc do archiwum. 18 października przed południem byliśmy na działce, parter prawie gotowy. Porozmawiałam z majstrem na temat schodów, że takie jak w projekcie i dach na swoim miejscu. No właśnie, sprawa się tyczy dachu. Otóż nasz ...
  5. więżba dachowa i podłogówkowe perturbacje

    8 październik 2011

    Wracają nasi "drwale" i kończą więźbe dachową. lekka praca to nie była. Trzeba było organizować dodatkowe ręce do pomocy. Ale chłopaki dali radę.

    Załącznik 102853

    W tak zwanym między czasie układaliśmy styropian pod podłogówkę. Lekko nie było. Po pierwsze pojawiły się pierwsze zgrzyty pomiędzy inwestorka, majstrem M i inwestorem. Chłopaki chcieli dać 10 cm, ja min 15 cm. I stanęło na ...

    Updated 24-02-2012 at 14:08 by efka3

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4