dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Gerionowy

    Ha i mnie dopadły wredne wirusy. Przesiedziałem więc dzień w domu z gardłem owiniętym szalikiem. Dzień przyjemny bo spędzony na oglądaniu bajek z synkiem i rozdzielaniu wszystkim chorym (nam obu) lekarstw ;-)

    W każdym razie wczoraj wydębiłem wypis z rejestru grutnów i przy okazji mam juz ostemplowany dziennik budowy wewnętrznego przyłącza gazu. Do kompletu dokumentów (bank i rzeczoznawca) brakuje mi tylko wypisu z księgi wieczystej. Gdybym dostał do wtorku to może ...
  2. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Skoro dzisiaj już się rozpędziłem i wklejam fotki, to przedstawię może moją wizję drzwi wejściowych, o które toczę istne boje z moją Połowicą. Nie chce się do nich przekonać, mówiąc, że woli coś skromniejszego (czyt. tańszego ;) ), a poza tym przeszkadzają Jej doświetla boczne, które zabierają i tak wąską przestrzeń wiatrołapu.

    Wspaniałe, prawda? Wymiary całej konstrukcji: ...
  3. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Trochę wyżej zdaje się, że nadmieniłem coś o nowej mapce. No właśnie, mam skan, który w przybliżeniu i ogromnym uproszczeniu daje wgląd w obecny wygląd naszej działki widzianej z lotu ptaka. Pomiary wykonane były na koniec lutego, w dodatku w śniegu o głębokości +/- jakichś 40-50 cm, więc sam kształt naszego stawu (bajora ;) ) jest z lekka mówiąc UPROSZCZONY! Jest z pewnością bardziej obły i zaokrąglony, a wyspa ma jednak zarys serca, czego na mapce nie widać. I za to ...
  4. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Dzisiaj chciałbym się pochwalić kolorem naszego dachu. Taką dachówkę bedziemy właśnie kłaść u siebie.

    Proszę Państwa!!! Oto ONA: Karpiówka CREATON Klassik Czerwona Angoba!!!


    I jeszcze raz wspaniała gwiazda, prosimy o brawa!!! Taaak, Owacje na stojąco dla naszej wybitnej gwiazdy, brawisimo...:

    ...
  5. Willie i jego Dom

    BABINICZ

    Znaki na niebie i ziemi pokazały. Potopy i Roztopy. I inne PrzyZaściankowe Tematy. :roll:

    Marzannę zwaną z uporem MARZENNĄ Filip&Przedszkolaki wywalili z trzaskiem pod mostek we wtorek. :D Chwyciła się co prawda Cholera za przęsło ale Pani Przedszkolanka Patykiem odegnała. 8) Więc nieodwołalnie już Wiosna Lezie. :P
    Poza tym wszystko dobrze.
    Panikuję. :o :o

    Zaczęło się JAK ZWYKLE. :roll:
    Zachciało ...
Strona 2 z 4