dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dom rodzinny ;)

    Zapomniałam dodać, że cała instalacjawodno-kanalizacyjna jest zrobiona przez mojego własnego osobistego męża :P :P :P I nie jest wcale hydraulikiem :D Zdolniacha no nie? :wink:
  2. Dom rodzinny ;)

    Dziś uzupełnienie zdjęć
    Podejścia pod umywalki w górnej łazience



    dalsza część kanalizacji w górnej łazience


    I z serii instalacja wodna podejście do prysznica na dole


    Reszta wygląda tak samo więc nie bedę nikogo ...
  3. Dziennik JM

    Co do projektu domu to już praktycznie został wybrany w 99% (ten jeden % pozostaje, jakby się okazało, że Warunki Zabudowy nie pozwolą na wybudowanie tego domu).
    Długo trwały rozmowy za i przeciw, a dodatkowo przy takim ogromie projektów w internecie to trochę czasu musi minąć, by się na coś zdecydować.
    Wybrany projekt to Alabaster 2G http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/alabaster/
    Wprawdzie ten jest ze stanowiskiem na jedno auto, ale wybrany został z dwoma (zawsze jest ...
  4. {przed} dziennik adaptacji :)

    ok. czas na prezentację Brzydkiego Kaczątka :)

    Opis:
    Wymiary: 22,5x7,5 (11x7,5 + 11,5x7,5)
    Media: woda, prąd (od sąsiadów, najbliższy wyjazd to podanie o "prowizorkę")
    Część murowana (zwana Oborą) to docelowy dom, zresztą w tym celu byłą budowana, było tam przygospodarcze mieszkanko, potem mieszkańcy przenieśli się dalej przeznaczając całość pod gospodarkę.
    Część drewniana (zwana Stodołą) to póki co zero działań na ...
  5. NJerzy buduje sobie klocek.

    Pogoda jest w kratkę, w jeden dzień wiosna, w następny śnieg. Z pomocnikami różnie, jak wszędzie brak ludzi do prostych prac, ojciec muruje więc najczęściej sam. Choć idzie powoli, ale jednak do przodu i do góry.
    Ja robię zaopatrzenie, pomiary, rysunki na następny dzień, a jak w danym dniu nie muszę pracować, to działam na budowie - zrobiłem i zamontowałem stalowe słupy, przygotowałem element do przerwy w wieńcu. W wolnych chwilach wytyczam poszczególne elementy ogrodu. ...
Strona 3 z 4