dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Poczatki

    Dzialka zakupiona w 02.2011 pozwolenie na budowe 11.2011.
    24.03.2011 usuniecie humusu i przygotowywanie otworow pod tymczasowe ogrodzenie z siatki lesnej.
    Planowane rozpczecie budowy 06.2012
  2. Pierwsza wpadka...

    czyli pierwsze koty za płoty... Bo niestety nie mam nadziei, że więcej wpadek nie będzie, chociaż chciałbym, żeby nie było

    Panowie wylali ławy, ale jednej z nich nie poszerzyli do 80 cm tylko na całej długości zostawili 60cm. A tam maja stać kominy wentylacyjne od kuchi i łazienek oraz pion kanalizacyjny. Dlatego w tym miejscu powinna ona być szersza. Zły jestem, że nie zobaczyłem tego przed wylaniem betonu, bo kazałbym im to poprawiać. Nie wiem czy może to ...
  3. Wawrzyniec Pruski

    Po wielu tygodniach przerwy, spowodowanej intensywnym zakończeniem ważnego projektu w fabryce, nastał czas prac w Pradolinie, do których baaardzo tęskniłem. Już piątkowa kawa na tarasie u N. zapowiadała świetną sobotę. Dzień, w którym...

    – Ale dlaczego on jest w niemieckim mundurze?
    – Tak jest w scenariuszu... O proszę tu mam: „wychodzi dziedzic pruski”.
    – Pruski, pruski... Bo on się nazywa Pruski - Wawrzyniec Pruski, polski dziedzic!

    W tym duchu powstał zaczątek ...

    Updated 20-04-2012 at 20:32 by jan_z_wolna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Zuzia z MgProjekt Iwony i Marcina

    Cytat Napisał marcys1973 Zobacz post
    Witamy,
    pierwsze prace na budowie mamy już za sobą, nasz domek ma już piękny dach i zamówione wszystkie okna i bramę garażowa.
    Nasza "przygoda" z budowa zaczęła się kilka lat temu od nieśmiałych krótkich wzmianek mojej żony dotyczących budowy domu. Oczywiście wszystkie te wzmianki w sposób bardzo racjonalny były "gaszone".
    Jednak w marcu 2011 roku wygraliśmy przetarg na działkę o powierzchni 622m2, a od maja staliśmy się posiadaczami
    ...
  5. Płyta fundamentowa

    Tak więc zaczęło się....
    W poniedziałek pojawił się geodeta, wytyczył budynek. We wtorek o 7 rano ekipa w komplecie, koparka i zaczęliśmy. Po 5 dniach (czyli dzisiaj) płyta gotowa. Nasz Z83 ma już swój fundamencik
    We wtorek przyjeżdża transport z bloczami prosto z Solbetu i zaczynamy murowanie.
    Jeżeli wszystko będzie szło tak jak do tej pory, to za jakieś 2 tygodnie dojdziemy do stropu ....
    Strasznie szybko wydaje się pieniądze
Strona 1 z 3