dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek macio :)

    Nastał dzień, w którym to złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowe.
    Ciekawe ile będziemy czekac... :roll: z mojego planu wzięcia kredytu przez zmianami po pierwszym kwietnia nic nie wyszło...no ale trudno...

    Coraz intensywniej szukamy wykonawcy...ale jakoś to tak nam ślamazarnie idzie...byleby ta wiosna już przyszła...trzeba będzie się wziąść za przygotowanie placu boju to już coś się zacznie dziać... :D

    pozdrawiam
  2. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Czy nie można budować (wykańczać ) bez stresu i nerwów ??? Czasem mam wrażenie, że dylematy budującego dotycząse wyboru sprzętu czy materałów to zbyt mało i trzeba mu / inwestorowi dokopać, by nie było zbyt spokojnie. Wrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: .

    Wczoraj było spotkanie m. in z kominkarzem i dziś pojechalismy na budowę dopiero po pracy. W końcu chyba nie muszę fachowcom stać nad głową. Ano właśnie muszę ! :evil: :evil: :evil: Inaczej coś sper... ...
  3. Willa Jazgotka

    Cóż, jutro jedziemy na budowę, pokazać makietę ekipie budowlanej jako instrukcję, jak maja budować.
  4. Dziennik Iwony, Szymka, Maćka i Kuuby

    Epizod okienny II

    Inwestor z pokolenia -1 sprawdza jakość montażu, to jest etap, w którym dachówki zwykli byliśmy przechowywać pod dachem


    Inwestorka odkryła, że budowlańcy użyli do wyrównania poziomu okien cegieł klinkierowych (po 2,80 sztuka)


    Okno i dach od strony przyszłego tarasu
    ...
  5. Willa Jazgotka

    Oooooooooooooooooooooooooooo,

    dziś to spuchłem ...........................





















    ............... i to bynajmniej nie z powodu postępów na budowie (choć o tym później) ale z mojej Kasi. :P :P :P :P :P :P :P

    Pewnie nie możecie się doczekać info z jakiego powodu.

    Oto jej ...
Strona 1 z 4