dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Sobota popołudnie - jedziemy na inspekcję .
    Naszym oczom ukazuje się jakże piękny widok .

    Część ścian jest już 3-warstwowa , niektóre tylko zewnętrzne .
    W takim tempie to przed Świętami strop nad parterem będziemy zalewać .
    Czas rozejrzeć się za oknami , drzwiami zewnętrznymi i ekipą do prac wykończeniowych .
    Hydraulikę i chyba elektrykę zrobię sam - do tego jednak ...
  2. Dziennik Wicka i Agnieszki

    23.03.2007 - następna faza budowy rozpoczęta .
    Poprzedniego dnia wylany chudziak - dziś wygląda to tak

    Jednym słowem - podłogi już są , ściany za chwilę .
    No i natychmiast trzeba zamówić materiały na ściany .
    Moja ekipa nie lubi przestojów . Wczoraj miała przyjechać część materiałów - niestety dojechały dopiero dziś .Koło 11.00 podjechał jeden transport , zaraz potem ma ...
  3. Dziennik budowy Jolli

    Co to jest wolna sobota?
    Chyba juz nie pamiętam, bezmyślne leżenie z filizanką kawy poszło w zapomnienie. Poranek szybka kawa bo bez niej ani rusz i na budowę. Wiatr tak szlał,że godzinę zbierałam rozwiane styropiany i worki po ogrodzie. Było juz tak ładnie a teraz na nowo trzeba wszystko wywozić. :x
    Dzień jak każdy na budowie pracowity, mężuś użył swój nowy(strary z przed 2 tygodni) nabytek i pocioł troche drzewa do kominka piła sprawiła się rewelacyjnie, ...
  4. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    Styczeń - luty 2007

    Moja żona rozpoczęła zakupy materiałów na nasz dom.
    Pierwszy zakup to firanki na wszystkie przyszłe okna - była wyprzedaż, były śliczne, a potem nie będzie za co.
    Ja zmobilizowany jej zakupem i doświadczeniami znajomych z ubiegłego roku kupiłem bloczki betonowe, gazobeton, stal, dachówke, rynny, zamówiłem więźbę.
    Mamy już bukowy parkiet z Barlinka z wyprzedaży po 39.90 za m2 - chyba wyprzedaże będa podstawą naszego ...
  5. Dziennik Ged'a

    Pogoda marcowa, jeden dzień leje jeden dzień świeci słoneczko. Podczas deszczu nie da się murować. W piątek nic nie zostało wybudowane, ale następnym razem gdy będzie lało majstry zejdą do podziemia i zaczną tynkować. Aby mogli tynkować muszą być zrobione instalacje - czyli zaczyna się praca dla mnie :D

    Całkiem przypadkiem zaoszczędziłem około 750 maksów. Parter zaprojektowałem pod beton komórkowy, ale jest budowany z maksa. BK ma 24 cm wysokości, maks ...
Strona 1 z 12