dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w lawendzie długa droga do spełnienia marzeń

    nareszcie! :) dziś podwójna radość :)
    1. jeszcze tydzień i jedziemy do Polski
    2. dziś panowie zaczęli kłaść więźbę na nasz daszek :) :lol: :P :D hm..... jak miło :)
  2. Ballada o domu

    Witamy, witamy!

    Dachu jeszcze nie ma, ale... fundament pod płytę tarasów, kominy i ściany działowe, a nawet znaleźliśmy miejsce na spiżarkę i gadzinę zygzakowatą...







    ...
  3. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Miałam dzisiaj dość stresujący dzień .Moje młodsze dziecię zainaugurowało sezon rolkowy rozwaleniem brody na tyle mocno ,że konieczne było założenie szewka.A że bardzo się boi igieł ,to panikowała tak ,że wstyd było wyjść z gabinetu :wink: Ja musiałam odreagować spijając litrami melisę.

    Na budowie trochę się dzieje.Fakt ,że planujemy jak najszybciej zająć się kostką ,spowodował uruchomienie lawiny czynności i zakupów wcześniej nie zaplanowanych ...
  4. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    Sporo czasu minęło jak ostatnio pisałam..... :D no ale niestety, ciagły brak czasu to zmora dzisiejszych czasów + brak szybkiego internetu ... i mamy takie własnie czarne dziury w dzienniku.... :roll:
    No ale po kolei.....:-)
    Zima długo nas trzymała w swoich okowach.. jak wszędzie zresztą....najwiecej frajdy miał wnuk podczas zabaw na sniegu......:-) mąż duzo, duzo mniej bo ciągłe odsniezanie ....wiecie przyjemne nie jest...No, ale teraz już sie skończyło...:-) ...
  5. Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym odbiciu)

    Kilka zdjęć:
    bloczki wymurowane
    [img][/img]
    zasypujemy fundament (16 wywrotek ziemi)
    [img][/img]
    zagęszczanie piachu i tynk na ocieplenie fundamentu
    [img][/img]
    majstrowi tak się spieszyło z wylaniem chudziaka, że postanowił sam rozprowadzić kanalizację ...
Strona 1 z 14