dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. LIWIA - dziennik budowy

    40-minut pisania i.... zeżarło mi całego posta :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Tak więc...
    * o tym jak Tynkarze zareagowali na wiadomość o moim odkryciu
    * o ciekawej ekipie montażystów drzwi :o :o :o
    * o jeszcze ciekawszym montażu wyżej wspomnianych :o :o :o
    * o tym jak pomocna może okazać się gipsowa zaprawa tynkarska :lol: :lol: :lol:
    * o robieniu z siebie "głupka" :wink:
    * o próbie ...
  2. Dziennik "Jaskółka" frunie pod Warszawę ;)

  3. Nasza Iskierka :)

    24.04.2007
    Nareszcie!!! Wreszcie dom wystaje z ziemi ;) Dziś zostały już zdjęte szalunki i od środka fundament został wymalowany dysperbitem. Jutro będzie zasypywanie, kończenie fundamentu oraz.... początek ścian nośnych :D Trochę byłem zdziwiony ta informacją ale niech się dzieje wola nieba ;) Poza tym dziś robiliśmy kanalizację ;) Było trochę machania łopatami i nie było czasu na zdjęcia ;) Skończyliśmy ok 21 (początek o 17) bo strasznie długo zeszło nam z zasypywaniem ...
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 24-04-2007 - 22:17 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :) Witam.Wczoraj założyli ostatnie okno-teraz mogę powiedzieć,że dom mam zamknięty. A dzisiaj był dla mnie bardzo pracowity dzień.Otóż rano na 9 byliśmy umówieni z ekipą od centralnego odkurzacza.Ja jestem bardzo punktualna ale firma nie :evil: spóżnili się godzinę.Dostali OPR-uzmysłowiłam im,że należy poważnie traktować klientów.Po tym się uwinęli i za 4 godziny rozprowadzili kanały w całym domu.Wyszły mi w domu 2 gniazda i szufelka, oraz 1 gniazdo garażu (gdyby mi ...
  5. Dziennik Meb-a (M08)

    Meb uzyskał potwierdzenie sensowności swojej sprawozdawczości. Wojownicy jednak na bieżąco śledzą co się dzieje.

    Zapraszam na wirtualną wędrówkę. jak widać po naświetleniu salon i przedpokój nie narzekają na brak światła.
    Zdj nr 1 widok na wyjście na przedpokój z wiatrołapu./Zdj nr 2 widok na jadalnie z przedpokoju
    ...
Strona 1 z 12