dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy Pauliny, Maćka i Amelki

    Teraz trochę wiadomości około budowlanych.

    Jak pisałem wcześniej 7 maja złożyliśmy wszystkie potrzebne papiery do kredytu. Razem z doradcą kredytowym uzgodniliśmy, że wybieramy bank millenium, ponieważ od 1 maja jest promocja 0% prowizji. Nasz doradca z Open Finance wynegocjował marżę na poziomie 0,85% - zeszli z 1% może to nie dużo, ale ze względu na brak marży nie było za wiele miejsca do targów.

    Decyzja o przyznaniu kredytu była po… 7 ...
  2. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    Skutkiem najpierwszym i natychmiastowym ucieczki Nerona było zbudowanie przeze mnie wraz z sasiądem tymczasowego płotu, Problem psi zniknął. Niestety oslabiło to mój zapał do zrobienia płoty prawdziwego, ale to szczegół.

    Jeśli chodzi o budowanie sensu stricto, to jakoś szło. Aura była w owych dniach jeszcze mocno zmienna, ale chłopaki kleili fundamenty po trochu. Nie obyło się bez pewnych fakapów (kupiliśmy tysiąc metrów sześciennych folii, żeby wymurowane ...
  3. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    Zadziwające - ilość mojego pisania w dzienniku jest odwrotnie proporcjonalna do postepów czynionych na samej budowie. Gdy dom był jedynie mglistym konceptem w naszych zamulonych mózgoczaszkach to wena wespół z natchnieniem męczyły mnie przeokrutnie. Jak pierwszy kroki stawialiśmy, to jeszcze znajdowałem w sobie, od czasu do czasu oczywiście, ochotę na pisaninę. Odkąd zaś budowa ruszyla na dobre, mury się pną a kasa znika jak kampfora, to jakoś pisanie straciło dla mnie urok... ...
  4. Fela.Marzenie Marleny,Kuby,Huberta przechodzi do realu:)

  5. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Zasadniczo nie jestem telemaniakiem, ale w poniedzialek mają zamontować Cyfrę.
    W czerwcu dołożę Polsat z EURO i hulaj dusza . Nie ma mnie dla świata.

    Poniedziałek
    He he - świat w krzywym zwierciadle. Antena - sobota. Gaz - wtorek. Cytując za sędzią piłkarskim Laguna - O żesz wy sk.....
    Robię się powoli tacy jak oni ....
    Samopoczucie psychofizyczne - znacznie poniżej średniej rocznej.
Strona 2 z 11