dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nadrabiam Dziennik Budowy Z10

    Stolarka tymczasowo zakończona. Pozostały jeszcze do zamówienia szafeczki do łazienki i wc.
    Cóż jeszcze... - trawka zaczyna pięknie wschodzić!
    ....................................
    Żarówki w salonie i jadalni zastąpiły lampki :wink:

    Wczoraj Daruś kupił mi piękne kwiatuszki, ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Oj dzialo sie dzisiaj u nas, dzialo........
    Caly dzien zoncius walczyl z terenem wokol domku, mamy juz zagospodarowany kawalek przed domkiem - trawa posiana i zasadzone krzewy. Do tego przed ogrodzeniem sa posadzone drzewka i krzaczki zeby kurz z drogi w przyszlosci na nich sie zatrzymywal. Ukiczka od furtki tez juz wylozona kostka i sciezki z przodu domku rowniez. Przy tak duzej dzialce jest to kropla w morzy ale od czegos trzeba zaczac. Wszystki jest oblozone siatka, bo nasz pies najchetniej ...
  3. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Dziesiątki razy zabierałam sie za pisanie. I dziesiątki razy nic mi z tego nie wyszło. :oops: Miałam pokazać łazienkę. Chciałam pokazać ptaszki, które do nas wiosną zaczęły przylatywać. Zieleniejącą działeczkę za sprawą drzew owocowych. I nie pamiętam co jeszcze.
    Może stopniowo uda się nadrobić zaległości.
    Najpierw jedyny kolorowy kawałek ogródka, który w realu już przestaje być tak kolorowy.


    ...
  4. A przy domu będą bzy .....

    Na zewnatrz z dużego grubsza juz skończone . Trzeba pomysleć o ogrodzie .
    Wewnatrz - pustynia ( na razie ) . Od czerwca chcemy zacząć działania wykończeniowe


    nasza sypialnia aktualnie wygląda tak :
  5. dziennik budowy cerber

    witam
    postaram się coś wkleić ale nie wiem co z tego wyjdzie
    :oops:
Strona 1 z 11