dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Guliwer 2G

  2. MILA w okolicach Poznania

    Pomimo tego, że jestem wielkim fanem drewna w domu, wokół domu itd zawsze byłem przeciwnikiem drewnianych okien. Nasłuchałem i naczytałem się, ile problemów różni ludzie mieli z gnijącymi, wypaczającymi się oknami. Poza tym zawsze zniechęcała mnie perspektywa konserwacji i dbania o drewniane okna. Żona była również wielkim wrogiem drewnianych okien więc w tym aspekcie budowlanym zgadzaliśmy się całkowicie.

    Tyle przekonań. Jedna wizyta w sklepie Urzędowskiego ...
  3. zaczynam pisanie

    dziś znów lałam na fundament :wink:
    fajnie jest na tej naszej działce - wróbel przyleciał i pił wodę z kałuży na fundamencie..., pliszka siedziała na górce z piasku ...
    jak tylko zadaszą dom i wstawią okna jedziemy na biwak pod własnym dachem - materac, herbata w termos i pierwszy raz zobaczymy jak tam jest w nocy :lol:

    spożywcze potrzeby na biwaku zaspokoimy w lokalnym sklepie Agusia :wink:
  4. szafirkowa budowa

    uff ... decyzyjny dzień minął.
    Zebraliśmy się dzisiaj na budowie tj, ja z żonka i dziećmi oraz teściu z teściową i zaczęło sie konstruktywne ustalanie dotyczące wymiarów i rozmieszczenia tarasu i ogrodzenia. Na szcżęście ustaliliśmy, że taras będzie miał wymiary 4m x 6m i będzie na dwa stopnie od posadzki w salonie i na ok. stopień od ziemi. Natomiast ogrodzenie pochłonie 15 słupków metalowych w kolorze czarnym z kształtownika kwadratowego 40x40x2 o wysokości 2m. ...
  5. Wybuduję dom

    Zaciemniły się dzisiaj moje pokoooooooooooje :wink:



    Pustaki powędrowały już na docelowe miejsca:



    A ja wdrapałam się na strop i pokazuję jak to widać z drugiej strony:



    ...
Strona 1 z 13