dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Funio-Misio-Chatka

    Minął kolejny tydzień, ale szczerze mówiąc zmieniło się niewiele.
    Chłopaki dalej walczą z ociepleniem :-?
    Miś podłączył prąd do domu - koniec z ciągnięciem przedłużaczy przez całą działkę. Nawet powywiercał otwory na puszki.
    Swoją drogą odpowiedź na pytanie "gdzie chcesz mieć światło czy gniazdko?" okazało się jak na razie najtrudniejszym :-? .

    Zakupione też rurki i rozdzielacze do CO.


    Teraz ...
  2. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    107. Może wróci słońce?

    Pogoda zaczyna się poprawiać, w końcu najlepszy jest "złoty środek". Błotko przed domem zasypane, a to co zostało powoli się osusza. Wilgoći jedna ciągle dużo co widać po inwazji ślimaków.


    Przygotowania do zimy...


    Inwazja ślimaków :lol:

    ...
  3. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Nie groźny mi wiatr i niepogoda.

    Pyłowi w oczach powiedziłam zdecydowane NIE!!!


    Na początku pracy odruchowo zamykałm oczy czując zbliżajacy się powiew wiatru. Chwilę potem bezczelnie patrzyłam mu prosto w oczy.
    Niestety nie przyszło mi do głowy, aby zabezpieczyć włosy i gdy po pracy chciałam je rozpuścić, pozostały w tym samym ułożeniu. Kobieto jeśli nie masz pod ręką lakieru ...
  4. Dziennik Ged'a

    Mój uniwersalny szalunek:


    Narożnik ogrodzenia w trakcie tworzenia:


    A oto nasz maliniak. Kilka odmian własnych i szkółkowych. Trawa niby gazonowa, tak wygląda po 2 dniach po koszeniu. O tej trawie w innym odcinku.
  5. Dziennik Ged'a

    Sobota 24 lipca 2004
    Nowa taczka z grubej blachy 138 zł z "0" stawką VAT (lubię tą hurtownię)
    Na działce od 12 do 22. Pogoda znośna, niezbyt ciepło, czasem słońce, jedna przerwa 15 min na deszczyk.
    Buduję ogrodzenie. Nic nie betonowałem. Robiłem formy i uniwersalne szalunki do betonowania murków. 10 godzin pracy i niewielki efekt.
    Powstał ostatni (z 3) szalunek, 4 szablony pod profilowaną podmurówkę słupka, jeden szablon (skrzynka)... ...
Strona 2 z 3