dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. klamka

    Wybrałam klamki na cały dół
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kl.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	66899   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kl1.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	21,0 KB
ID:	66900  
  2. Nadzieja dla mnie?

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Kiedyś było tak (styczeń 2005) na części działki był piękny staw, ale do czasu




    potem była powódź w marcu 2005 i zalała część naszych „włości"




    więc żeby podnieść poziom gruntu przyjechała wywrota i to nie jedna i zaczęło się

    ...
  3. Kominek - pomys? na zabudow?

    Miejsce na kominek narożny już jest:



    Kamień do obłożenia - zamówiony - ten sam co na elewacji domu:



    I teraz kilka inspiracji, jak docelowo ma wyglądać. Na pewno będzie taka wysoka półka na drewno, a pod nią "kratka".

    ...
  4. Dom z keramzytu

    Przeszukałam forum i nie znalazłam aktualnych wpisów dotyczących budowania z gotowych elementów. Rozważamy tą opcję. Jesteśmy już po rozmowach z firmą ABAKON i czekamy
    na wycenę naszego projektu. Znacie może jakieś inne firmy (godne polecenia), które budują
    z gotowych elementów i nie zamykają się w przestrzeni własnych projektów?


    Dziękuję za pomoc.
  5. Dach - membrana i drabinki

    Zastanawiają mnie dwie sprawy:
    - czy membranę dachową powinno się ze sobą skleić taśmą? Kupiliśmy taśmę do membrany, ale ona w ogóle nie klei.. Dekarze mówią, że bez sensu ją przyklejać, bo i tak się odklei, jak nie teraz to za rok...

    - czy przed płaskimi dachami zrobić drabinki przeciw śniegowe/śniegołapy? żeby śnieg nie zsuwał się na płaskie dachy i potem tam zalegał? jeżeli się na nie zdecydujemy, to musimy założyć przed dachówką... ...
Strona 4 z 5