dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Kasi i Zubra

    Kilka słów o życiu na wsi.

    Nigdy nie mieszkałam na wsi, nie miałam rodziny na wsi, nie jeźdżiłam w dzieciństwie na wakacje.
    Mąż chyba raczej też nie.


    Już ponad miesiąc mieszkamy na wsi.
    Pijemy kawę na tarasie rano w piżdżamach.
    Jeździmy na rowerze po zakupy albo na wycieczki.
    Czasami :oops: podlewamy ogród i pielimy.
    Nie oglądamy prawie tv.
    Chodzimy piechotą na budowę.
    Dziecko rośnie jak ...
  2. Dziennik Kasi i Zubra

    Przez moment jeszcze przemknęła nam myśl,żeby zamiast szamba zainstalować oczyszczalnie biologiczną/ po kosultacji z kierbudem-lubię naszego kierbuda-łebski gość, poza tym kierbud lubi nasz domek, nie lubił tylko naszej poprzedniej ekipy, ale obecną już lubi-wszystko jasne :roll: /
    Wracając do oczyszczalni-tak sobie dumaliśmy, potem ja, dzielna reasercherka usiadłam do komputera i po chwili wiedziałam już wszystko.
    Nie stać nas :D :D
    Nie możemy zrobić drenażowej , bo ...
  3. Szczęśliwa 13 czyli o budowaniu: Dom w tamaryszkach 2

    Dzisiaj byłem skontrolować stan naszych zapasów na budowę tj. Porotherm 25 kupiony w styczniu 2007 po 6,40 brutto

    oraz bloczki betonowe M-6 równiez po starych cenach czyli 2,80 zł brutto.


    Maja się dobrze i tylko czekają na naszego Maestro - Pana Rysia.
    Jesteśmy dobrej mysli bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki :D :D :D
    ...
  4. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Okna już zamontowane. Zdjęcia zrobię jak będzie ładniejsza pogoda. Instalator wchodzi w czwartek. Elektryk się nie zjawił. Najgorzej chyba umówić się ze znajomym. Jeżeli do końca tygodnia się nie zjawi będzie problem. Mam jeszcze drugiego ale nie wiem jak u niego z terminami. :-? Jestem dobrej myśli. :wink:
  5. dziennik świercza (projekt z14)

    Garderoba i Korytarz

    Już pisałem, że mała - 4.3m2 po podłodze, ale najważniejsze, że w ogóle jest. Jakoś dało ją się wygospodarować kosztem korytarza i pokoju Fasolka. pomalowna na kolor... jakiś coś żółtego :wink: - wymieszane pozostałości ;)
    Korytarz i klatka schodowa zaś zostały pomalowane kolorem własnej produkcji ;) - Szarość Świercza :wink: :lol: Juz pisałem ,że mam fioła na punkcie szarości... a do tego zestawione z drewnem... mmm... miodzio ;)
    Dlatego ...
Strona 1 z 12