dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. gładzenie, gładzenie...

    ..i jeszcze raz gładzenie.

    Kotłownia z początkiem sierpnia była przygotowana na przyjęcie pompy, ale ze względów od nas niezależnych musiał ten moment poczekać..

    Ściany w kotłowni i garażu zaostały zafugowane, a podłoga jedynie w miejscu na którym miała stanąć pompa.

    Klej na ociepleniu zaczął nam pękąc... Jak na razie jedynie na 3 ścianach... Ale mocno nas zaniepokoił ten fakt Reklamację już złożyliśmy póki co, ...
  2. Jak IRYS powstawał cz.44

    Witajcie!
    Dziś skończyłem tynkowanie gabinetu. Z rozpędu poleciałem też kilka mniejszych ścianek w wiatrołapie Akurat na nie starczyło tynku gipsowego, który miałem. Pozostały największe, ale proste ścianki. A to fotorelacja.
    Wyjście z gabinetu.






    Wiatrołap- wejście do domu.
    ...
  3. Po długiej przerwie wreszcie coś drgnęło! (54 dzień budowy)

    - 24-08-2013 - 16:52 (Indywidualny - bez garażu i bez kotłowni w salonie (czyt. kominka :P ))
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P8236436.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	208194
    Kto by pomyślał, że tak się to wszystko przeciągnie? Przez jedno "małe" niedopatrzenie oraz inne zlecenia budowlańca wszystko się opóźniło praktycznie o cały miesiąc! Stan zero miał być gotowy na koniec lipca, ale jak już wcześniej wspominałam - zapomiano o nieszczęsnym fundamencie pod schody oraz pod obniżoną część kotłowni + zabrakło bloczków do wybudowania fundamentu komina w kotłowni (zresztą to jedyny komin, jaki mamy...), ...

    Updated 24-08-2013 at 16:57 by iborkowska

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Projekt DORA

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dora_projekt.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	208139

    Witam,
    Kiedyś w tym miejscu powstanie dom według projektu 'Dora' pracowni Archetyp.
    http://archetyp.pl/projekt_dora/
    Jest sporo rzeczy do omówienia więc osoby zainteresowane również budową tego domu zapraszam do dyskusji. My na razie rozpoczynamy załatwianie formalności, a to oznacza, że jeszcze minie sporo czasu nim wbijemy 'pierwszą łopatę'.


    Widok na działkę...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8090.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	208138 ...