dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w rododendronach 4 - odbicie lustrzane

    Na dzień dzisiejszy mamy położoną terivę, jutro nasi budowlańcy mają zaszalować i zazbroić, no a w środę lub czwartek zaleją wszystko betonem. :D
    Trochę to trwało, bo pojawiły się pierwsze problemy, strop został źle wyliczony, przywieziono za dużo belek a za mało pustaków, :evil: niektóre popękały w trakcie transportu i nie nadawały się do ułożenia, trzeba było domawiać jedną paletę 60 szt i przez to wszystko się opóźniło :evil: , na szczęście dowieziono ...
  2. Dziennik budowy KZE

    23.08.2008r.

    Dziś zostały zamontowane schody. 8) Było sporo problemów z dostawcą marmuru, bo... przysłał pocięte schody z .. innego materiału niż zamówiłem.. :o Na innych płytach było moije nazwisko, a oni inne wzieli, pocięli i przywieźli.. Też giallo reno, ale.. nie te płyty co wybraliśmy.. :roll: Była przepychanka, ale wreszcie jest OK. :D

    ...
  3. RANCZO pod Grodziskiem - nasz dom wyśniony :-)))

    Wczoraj imprezka - wesele kumpeli z liceum (ło matko, jak ten czas leci!), dziś kefirek i nicnierobienie.

    Ale, ale... WYBRALIŚMY!!! Już na 100%! Projekt Ranczo :D - okrojony do głównej części domu, bez garażu i części dla gości (lub służby, jak napisali w projekcie :lol: :lol: :lol: ). Służby mieć nie planuję :lol: , więc wystarczy nam to co w obrębie głównej bryły. :D



    1. przedsionek ...
  4. Dziennik wykończeń...

    Mały forumowy jubileusz
    24 sierpnia 2008


    Wszystkim odwiedzającym, dziękuję za tę okrągłą liczbę odwiedzin



    ================================================== ============
    Komentarze do dziennika
  5. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Dzisiaj mieliśmy spotkanie z ceślą. Zamówił taką ilość gwoździ, śrób, łączników i innych czarodziejskich rzeczy, że wyszły tego dwie kartki A-4. To będzie kosztowało majątek :roll:

    Jutro muszę zadzownić do tartaku ponegocjowac jeszcze cenę. Mam nadzieje, że uda mi się cos utargować - żeby było na gwoździki :)
Strona 1 z 13