dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Tam gdzie rosną Magnolie

    Drzwi zewnetrzne

    Przejażdrzka po progresie, budom-markecie, pomniejszych stolarzach i marketach typu leroy skończona, uff.... Drzwi zostały wybrane ,

    Proszę państwa oto Cal:



    Rzecz jasna nie najtańszy :roll: niestety, ale były też dużo droższe :wink:
    kolor będzię inny, ciut ciemniejszy od moich okien, ale jaśniejszy od rolet, generalnie zostaje w ...
  2. Domek pod lasem

    Cuda sie jednak zdarzaja ostatnia rate dostałam z tylko jednodniowym poslizgiem.. wystarczył tym razem tylko jeden telefon :-) to oznacza ze Millenium wychodzi na prostą.

    Zamóilisśmy w końcu kabinę z brodzikiem i wanne,nie wiem czy w najlepszej cenie czy też nie, porównujac z innymi sklepami cena była dobra oczywiscie po rabacie.. i nie chce sie juz nad tym zastanawiac. Okropne sa te wybory najpierw człowiek sie głowi jakiej firmy, za ile, czy warto tyle płacic, czy nie ...
  3. domek dla szóstki

    Pauza w tynkach. :roll:
    Tynkarze na innej budowie. :( Mam nadzieję, że chwilowo. Który to raz od początku budowy „mam nadzieję”? :roll: :wink:
    Do tej pory mamy skończony garaż i pokój Babci, a także sufity w kuchni, holu i przedsionku. Wydawało mi się, że to już finisz, a majster twierdzi, że do końca potrzeba jeszcze co najmniej 5 dni. :o

    Jacek zamontował dwie lampy z czujkami ruchu nad wjazdem do garażu i wejściem z drugiej strony. ...
  4. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Dawno nie pisałam-to już tydzień. Fundamenty wykopane w poniedziałek, zalewane we wtorek - ławy fundamentowe. Pogoda dopisała - przy wylewaniu świeciło słońce, potem padał deszcz. :lol: Czekamy aż beton wyschnie i na początku września ruszamy z bloczkami. Załączam kilka zdjęć.


    ...
  5. Początek

    Dzisiaj, Piotruś Pan od rana murksuje! Znaczy się zalepia , obniża otwór drzwiowy...Warstwy karto -gipsu, klei , szpachluje...Na kij mi było malowanie??? Dobrze że z kolorkiem na cacy nie wyjechaliśmy...Ale jest nadzieja że jutro Pan Radek się zaweźmie i chociaż w najbardziej newralgicznych miejscach drzwi staną...Nie pamiętam tylko, kto był matką nadzieji???
    Na grzyby poszłam, ale o godzinie szóstej rano. Przytargałam dość znaczną część lasu do chałupy. Wynikiem ...
Strona 1 z 5