dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    FOTOREPORTAŻ - PODŁOGÓWKA

    Nawet się już połapałam, że nie trzeba dawać "img".


    W wiatrołapie i hollu.


    W salonie z zostawionym miejscem pod kominek.


    Jak wyżej, tylko w inną stronę.

    ...
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    [img][/img]
    PRÓBA
    To była próba. Właśnie założyłam album, dodałam do niego zdjęcie i wkleiłam je tutaj. Udalo się, jak widać! I to za pierwszym razem! Jestem dumna z siebie.
    Ten facet na akwarium to Centuś - największy luzak wśród kotów, jakiego znam.
    To teraz biegnę zmniejszać zdjęcia z podłogówką i zaraz je powklejam.
  3. Budowa domu w wiesiołkach

    Po podjęciu decyzji o budowie nastąpił czas wybierania projektu. Projektem ostatecznym był właśnie Dom w wiesiołkach i był to chyba czwarty czy piąty wybrany projekt. Ale w końcu wybór został dokonany i w sierpniu 2005 roku złożyliśmy w urzędzie pierwszy dokument. No i zaczęła się droga przez mękę, doświadczanie urzędniczej złośliwości i złej woli (szczególnie w Wydziale Architektury Starostwa). Na szczęście ta droga skończyła się 11 sierpnia kiedy to w końcu podpisano ...
  4. Plastusiowy pamietnik

    Ach ..czemu ten czas tak pędzi nieubłaganie i nie ma zamiaru sie zatrzymac.... :-?
    Albo jest spokój w tym ŻYCIU i nic się nie dzieje albo jak sie zaczyna ......to juz wszystko na raz!!!!
    No cóż...tłumaczyć się nie będę... po prostu zarobiona jestem...i tyle...korzystam wiec z chwilki i coś tu pooglądam, coś skrobnę i zmykam...
    Ten Real jakiś taki ''zbyt szalony'' jak na mój gust...no ale...chociaż nudno nie jest.... :lol: o to to nie!!!

    No to na czym to ja ...
  5. Dziennik pawła i reni

    cd PONIEDZIAŁEK
    no i taniec czas zaczšć, czekam od rana 07.00 na dostawę zamówionych cegieł i na EKIPE p.Jana
    Ekipa oczywiœcie dojechała lecz U 220 ma dotrzeć dopiero na jutro bo sš problemy z towarem na rynku.
    Tak więc panowie zamiast zabrać się za œciany dokończyli ocieplanie Fundamentów.
    A we Wtorek z rana pojawiły się cegiełki 945 szt. i więcej nie ma następne będš dopiero w następny Poniedziałek

    ...
Strona 1 z 3