dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Lesie

    Ponieważ prowadzenie dwóch równoległych dzienników jest jednak trochę męczące, niniejszym zawieszam ten nowoczesny, blogopodobny dziennik, kontynuował będę zaś tylko klasyczny, forumowy.

    Wszystkich moich dotychczasowych czytelników zapraszam:

    Dom w Lesie Dziennik Budowy

    J.
  2. 24.09.2010r.

    Pojawili się panowie od dachu, nareszcie
    Oto początki ich pracy.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24.09.2010 - wieźba 2.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	46,5 KB
ID:	24692   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24.09.2010 - więźba.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	50,0 KB
ID:	24693  
  3. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    No dobrze - stało się...
    Dziś zamówiliśmy piec kondensacyjny do naszego domku. Będzie to Viessmann 200 WB2C z zasobnikiem 120 litrów i z regulatorem Vitotrol 200. Umówiony też jestem na zrobienie kotłowni przez pana, który jest też serwisantem Viessmanna. W tym samym miejscu zamówiłem też dwa grzejniki dekoracyjne do salonu i kuchni - Victoria podwójna w kolorze RAL 7006, i jeden drabinkowy do łazienki. A jutro zamawiamy resztę grzejników do pokoi - Purmo Ventil Compact ...
  4. Przemy?lany m42c

    Cały ubiegły rok szukaliśmy odpowiedniego projektu......w marcu br. trafiłam na projekt domu o nazwie :"PRZEMYŚLANY 42C" http://projekty.muratordom.pl/projek...ii,1282,1,.htm nie od razu nas zachwycił jednak....od tamtej pory wciąż do niego wracaliśmy.
    W miedzy czasie załatwialiśmy wiele spraw urzędowych związanych z działka i uzyskaniem pozwolenia na budowę.
    W końcu nadszedł czas i musieliśmy podjąć decyzje - padło na "przemyślany" ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	przemyślany M42c.jpg
Wyświetleń:	527
Rozmiar:	46,3 KB
ID:	24690  
  5. Lub czasopisma

    Na budowie nic się nie dzieje więc będę się dziś wymądrzał.

    Zaskoczyło mnie ostatnio pozytywnie pewne pisemko budowlane - i nie był to murator. Natchnęło mnie to do pewnych wspomnień i przemyśleń z czasów gdy sam pracowałem w mediach budowlanych... ku przestrodze. Mam nadzieję, że nie wywalą mnie za ten wpis z forum.

    Klikamy tu, żeby przeczytać ten długaśny wywód.

    A że fotek też żadnych nie mam to może dzisiaj jakaś muzyczka. Płyta na którą ...

    Updated 24-09-2010 at 19:57 by jarett

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4