dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ORCHIDEA (ARCH-DOM) budowa rozpoczęta

    Witamy w naszym dzienniku budowy
    Aby zasadom stało się zadość najpierw się przedstawimy :
    Witamy Was - Magdalena i Jacek, małżeństwo z rocznym stażem, Rokiciny pod Łodzią
    Budujemy dom parterowy Orchidea z pracowni Arch-Dom
    http://www.archdom.pl/orchidea.htm


    28.12.2009 - po kilku miesiącach załatwiania formalności, dostaliśmy pozwolenie na budowę

    12.04.2010
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: arch-dom, orchidea Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Nasz dom- nasze marzenie

    Dzisiaj nie mogę spać, już północ a ja tu tworzę nowy wątek, a co.
    Skoro już tak bardzo nie chce się mi spać to powklejam kilka zdjęć
    Obiecane zdjęcia schodów.








    Niestety, ...
  3. rASI domek - fotoretrodziennik

    Przechorowałam imieninki...:( Ale z tym byczeniem, to przesada...
    Rano wstać z łóżka co prawda nie mogłam, ale jak już się zwlokłam, to pojechałam po odpływ do mojego prysznica. Będzie narożnikowy, 90x90 z Tece... jejuśku! Jaki on ślicznie płaski!!!
    W środę przyjadą do mnie: kibelek V&B Subway. bidet V&B Subway, wanna Ideal Standard, umywalka Ideal Standard, bateria wannowa Tres Max /umywalkowa i bidetowa leżą już od roku w pudełkach/... i jeszcze ...
  4. karola szeroki c14

    Witam!
    jestem nowa zarówno na forum jak i wśród budujących. co prawda jeszcze nie zaczęliśmy się budować, ale zamierzamy najszybciej jak tylko się da.
    jesteśmy w trakcie kupowania działki, załatwiania kredytu i wybierania projektu- czyli na samym początku, ale na razie pełni optymizmu.
    bardzo poważnie myślimy o wybudowaniu domku szeroki c14 (projekt murator). jesli ktos już go buduje, będę wdzięczna za wszelkie informacje i zdjęcia.
    pozdrawiam wszystkich!
  5. sprawy przejściowe

    wracam po niemalże miesięcznej przerwie.
    Przez ten czas nic się specjalnie nie działo. Parę rzeczy leży i czeka na załatwienie, ale nie mam czasu wyrwać się z pracy i jechać do urzędów. Na odebranie od ponad 3 tygodni czeka projekt przyłącza wodnego po uzgodnieniu z ZUDP. Potem muszę projekt zawieźć do spółki komunalnej, której chcę zlecić wykonanie przyłącza. Niestety te rzeczy trzeba załatwić w godzinach pracy urzędów, czyli do 15, co jest dla mnie znacznym utrudnieniem. ...
Strona 1 z 13