dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    113. Po urlopie
    Tak na szybcika, a w wolnech chwili postaram się więcej.

    1. Jestem po urlopie - może w końcu odpocznę...
    2. Nie zdążyłem z malowaniem - skończyło się na pierwszym racie... malarz przyjdzie na początku września
    3. Teren w okół domu robi się coraz bardziej wysprzątany (dzieki temu jest coraz więcej do palenia na zimę)
    4. Jutro chyba ostatnie poprawki ekipy wykończeniowej.
    5. Mamy nadany nr domu - 24
    6. Piszę wypowiedzenie umowy ...
  2. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Dziś wysmarowałem moją wizję ogrzewania...



    Kominek z DGP będzie ogrzewał cały dół oraz 3 pokoje na poddaszu (za wyjątkiem obu łazienek) "Kominkowy wodny wymiennik ciepła" zasilać miałby drabinki w łazience (lub podłogówkę - jeszcze się nie zdecydowałem, gdyż nie wiem jakimi parametrami charakteryzuje się taki wymiennik poza jednym - moc do 5 kW) oraz ogrzewanie ścienne (takie ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Dzisiaj od rana cyklinowanie. Gdy panowie mieli ok 14 ruszyć dwiema maszynami ewakuowałam sie z domu z Natką. Jedną cykliiarkę zniosłyśmy (z trudem, ale zawsze), jednakże dwie to przesada. :-? Cykliniarki bezpyłowe bo bajka - mamy piękną warstwe kurzu ABSOLUTNIE WSZĘDZIE :-? Radek pozaklejał wejścia do wszystkich pokoi na górze foliami - troszkę pomogło.
    Za to mozajka wyszła PIĘKNIE :D :D Jutro rano drugie malowanie. Lakier śmierdział masakrycznie ok 2 godz. (na tym ...
  4. Dziennik Ged'a

    Środa 24 sierpnia 2005
    Szlak mnie dzisiaj trafił. Pojechałem wyłącznie po to aby zabetonować narożny słupek. Wczoraj wszystko miałem poustawiane. Przygotowałem betoniarkę, taczki wodę... już miałem beton kręcić, ale przeszedłem się wzdłuż planowanego płotu i jakoś tak mi się poziomy nie zgadzały. Znów dwie godziny chodzenia z wężem, laserem, mapą. Wnioski: geodeta na mapie zaznaczył wysokości nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Na długości 120 m ...
  5. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    Był miły początek.Ale to tylko trochę jest miło,byłam w gminie i na wodę mogę poczekać rok a może dwa,nawet jeśli założę komitet wodociągowy z 30 osób(na 39),a ja cholendereka nie mogę dziesięciu osób zmobilizować do podpisania umów z Energą.Nic to mogę jeszcze wykopać sobie własną studnię,na szczęście mam wodę na działce na głębokości ok.30 m,fajnie co?
Strona 1 z 4