dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 24-09-2008 - 22:18 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    I czy my nie mamy jednak pod górkę w wykańczaniu domu :( :o Otóż, wczoraj mój małż wygadał się w temacie balustrad balkonu i poręczy wejściowych.
    Otóż jeszcze chyba w maju, zamówliśmy u kowala (poleconego przez...Stefanka :o ), balustrady na balkon i poręcze na schody wejściowe.Zapłaciliśmy 3 z 5 tysęcy.Facet przywióżł tylko balustrady na balkon.O jakości wykonania pisałam wcześniej-mąż zadzwonił do niego i zażądał poprawienia .Ten obiecał,że to zrobi.Ponieważ ...
  2. Wolnoć Tomku w swoim domku

    dzisiaj casting, spotkałem się z kolejnym potencjalnym wykonawcą, ten zdecydowanie odradza mi strop terrivva, tylko strop monolityczny ma sens, reszta to badziew - zobaczymy, ale cenę na dom dostałem interesującą : stan surowy zamknięty, z materiałami, dachówką ceramiczną antracytową (na żywo wygląda jak czekoladowa) koramic, i cała reszta z ułożeniem dachu i więźbą i materiałem - 350k pln, niektóre rzeczy +7% VAT, podobno stal poszła w górę od czerwca z 3 pln za kg do ...
  3. "Z8" Dziennik Budowy

    24.09.2008
    Zdecydowaliśmy się na rynny stalowe Galeco kolor czekoladowy brąz. Dzwonił dekarz, że niestety pogoda nie sprzyja i kończą pracę. Ale za to w sobotę przyjdą i trochę nadrobią robotę. Zapowiadają na weekend ładną pogodę, może się sprawdzi. Leje już drugi tydzień – JA CHCĘ SŁONECZKA. Dobranoc, idę spać.
  4. "Z8" Dziennik Budowy

    23.09.2008
    Oj dużo się dzieje na budowie. Murarze murują ściany działowe, dekarze deskują dach. Dziś przywieźli kominy Schiedla: do kominka Rondo, a do kotła gazowego z zamkniętą komorą spalania Avant Economic. Przyjechał też przedstawiciel Schiedla i przeprowadził szkolenie z zakresu montażu Avanta. Dziś musimy też wybrać blachę do obróbek blacharskich oraz rynny. I jeszcze jedno, przywieźli papę termozgrzewalną na dach nie jest Werner tylko Czarna Mamba - ma trochę ...
  5. Domek AKA-JONEK

    Asfaltu dla sąsiadki nie ma, bo ciągle leje lub pada ewentualnie mży :( . Na budowie chwila oddechu, ale dzisiaj ekipa wróciła (wcześniej niż zapowiadali :o ) i ciągle pracują nad podłogówką. A jutro wielki dzień - przyjeżdża piec, nie wiem jaki i skąd, ale mam być spokojna i mieć zaufanie do ludzi. Hmm, z tym mam pewien problem - uczyli mnie, że najwyższą formą zaufania jest kontrola :) . Niestety obiecałam, że do kotłowni nie wchodzę :-? . Obiecanki - cacanki, a jutro ...
Strona 1 z 16