dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIKOLA a-nity dziennik

    dlugo tu nie zglądalam ale,też nic ciekawego się nie dzialo,aż tu nagle znienacka buum :o :o :o ,kupilam thermopor 30 P+w, i 25 p+w na MÓJ DOM;no a pozwolenie jeszcze nie zlożone, architekt ma to zrobić we wtorek ciekaaawe slyszę to już nie pierwszy raz :evil: :evil:
    No i w kwestii kominka też zaczęlam dzialać ,ale o tym później, żeby nie zapeszyć :P :P :P
  2. Dziennik wykończeń...

    Wełniana otulinka
    25 stycznia 2009


    Najwyższa pora zamówić wyłaz na strych. Zdecydowaliśmy się na wyłaz Fakro z metalowymi nożycowymi schodami. Rozmiar wyłazu 70X120. Musi wystarczyć. Spękaliśmy i nie damy wyłazu na korytarzu bo wchodzenie po drabince ze świadomością, że ma się za plecami czeluść klatki schodowej chyba by mnie paraliżowała. Na razie wpłaciliśmy więc zaliczkę. Na ten model trzeba czekać prawie dwa tygodnie. W sumie będą kosztowały około 800 PLN.

    ...
  3. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Tak się zastanawiam czy jest sens budować ten dom...
    Kuchenka jest, zlew jest, grzejnik jest, spanie jest, no może brak łazienki byłby tylko małym problemem :D
    Przedstawiam Wam pierwszy poważny zakup związany z budową:



    ...
  4. Dziennik agikz

    Wyciągam dziennik z czeluści zapomnienia i grypska...
    Kilka fotek z budowy:

    ...
  5. Dziennik Sosenki :)

    Witam wszystkich!!
    Chciałam podzielić się swoimi planami budowlanymi, które (mam nadzieję) zaczną się zamieniać w rzeczywistość na wiosnę, ale może od początku...

    Nasza działka znajduje się w Krakowie (stary Bieżanów) miejsce fajne - ciche i spokojne, prawie jak na wsi :)
    Podanie o Warunki zabudowy złożyliśmy cztery lata temu :( dom ma być w zabudowie bliźniaczej (razem z bratem) niestety Krakowski UM jest nieobliczalny. Pierwszą odmowę dostaliśmy ...
Strona 1 z 9