dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DZIENNIK Kacha72

    Z ocieplenia nici zima sie rozszalała śniegiem i mrozem
    ledwo zdążyliśmy z tynkami.... został garaż poczeka na dodatnie temp.
    Zaczęła sie równiez instalacja kotłowni , co , cw pod koniec lutego moge myśleć o pasadzkach :D
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 25-01-2007 - 22:06 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :( Zimowy krajobraz z budowy :cry:



    odśnieżane poddasze-przez małżonka

    Jak ja nie lubię ZIMY!!!!!! :evil:........w tym roku.
    Pozdr Bogusia
  3. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Cytat Napisał bamil
    Dabell: twoja budowa jest wzorcowa, wiec mysle sobie, ze szczescie to pochodna dobrego przygotowania, wiedzy i działania z wyprzedzeniem, wiec jest w tym "szczesciu" spory Twoj (Wasz?) udział.

    A da sie tam teraz wjechac po tym sniegu? W weekend zajrze moze na nasza swiezo zakupiona dzialke wiec na pewno bedzie nas kusic obejrzec Twoj dom w rzeczywistosci.
    Z dojazdem nie ma problemu, do ostatniego domku przed nami jest asfalt, drogą jeżdżą tez różnego ...
  4. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    SZPAGAT
    Chodzi o taką figurę gimnastyczną, a nie o sznurek. W dzisiejszych czasach przeprowadza się przy użyciu dużych ilości szerokiej taśmy klejącej zamiast szpagatu.
    Wszystkie ksiażki (chyba) są tam, część zabawek, alkohole i kieliszki, programy i gry komputerowe, kasety i płyty, moje koty, wszelkie badziewie z półek i koperty. Właśnie wczoraj chcieliśmy wysłać list, ale okazało się, że trzeba kupić kopertę.
    Pakowanie, przewożenie, bałagan... ...
  5. Australijskie budowanie - Wiki i Wojtek

    Nasze przygotowania do budowy byly znaaaaacznie dluzsze niz bedzie czas trwania budowy (oby!). Podczytywalam wasze budowlane zapiski z zazdroscia, kiedy ja zaloze swoj (tzn nasz ;) ) watek. No i nadszedl czas! Teraz okazuje sie, ze czasu brak.

    Na dobry poczatek plany naszego domu i fotka dzialki.

    http://wiki.melbourne.pl/plan.pdf (276Kb)



    ...
Strona 1 z 5