dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień 78. Prąd?

    Od ponad tygodnia nie udawało mi się dodzwonić do wykonawcy przyłącza energetycznego. Dziś zakład energetyczny podał mi nazwę firmy i po interwencji gość oddzwonił. Podobno teraz już na pewno za tydzień / półtora będzie uzgodnienie z ZUD. I mają robić...
    Na wszelki wypadek poprosiłem o skan projektu i póki mam elektryka na budowie doprowadzimy kabel od domu do przyszłej skrzynki.
    Elektryk "narzeka", że kończy mu się miejsce pod sufitem na prowadzenie ...

    Updated 29-01-2018 at 00:07 by juwicz (dodanie zdjęć)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dom z keramzytu - EXPOBUD Wrocław - dolnośląskie

    Czas zaktualizować dziennik ponieważ dom już we wrześniu został ukończony , a w październiku wykończony, a sporo osób piszę że z chęcią zobaczyłoby efekt końcowy, tak więc zamieszczam kolejne etapy, aż do stanu ostatecznego.

    W tym wpisie zamieszczam zdjęcia zewnętrzne budynku tuż po nałożeniu podwójnej warstwy tynku silikonowego w kolorze ecru. Został wykonany także cokół w kolorze szarym tam aby pasował do koloru dachówki oraz okien i rolet zewnętrznych.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170825_173919.jpg
Wyświetleń:	785
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	405699   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170825_173952.jpg
Wyświetleń:	629
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	405700  
  3. Tytan 3 - Owczar

    Witam,

    To pierwszy wpis w dzienniku budowy, choć budowa się jeszcze nie rozpoczęła, ale najważniejsze decyzje został podjęte.

    Po zakupie działki musieliśmy dobrać optymalny projekt.
    Działka 24x30m. Wjazd od krótszego boku położonego na północnym zachodzie - odczylenie na północ minimalne.

    Początkowo miał być tytan 4 pracowni mgprojekt, ale po namyśle zdecydowaliśmy się na dodatkowy pokój na dole.

    Po wyborze projektu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: adams passive line, meditherm, mgprojekt, pompa ciepła, tytan 3 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Proba