dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik agikz

    Część druga - motywacja
    oboje wychowywaliśmy się w blokach - mamy potrzebę posiadania własnego miejsca na swiecie, ale dlatego, że mielismy dosć ciasnoty a nie dlatego że tak sie wychowywaliśmy.
    Nie było z nami tak, ze od zawsze chcielismy wybudować dom - jesteśmy realistami, wiedzieliśmy zawsze, że przy ograniczeniach finansowych, naszym trybie pracy i braku zamiłowania do samodzielnych prac budowlanych trudno o tym myśleć.

    Nasz wyremontowany parter ...
  2. Dziennik agikz

    Część pierwsza
    Nie będzie niestety zdjęć fundamentów - dłuuga jeszcze do nich droga :cry:
    Pomyślałam sobie, że spisywanie dziennika od samego początku na wiele korzyści:
    - mam straszną sklerozę i za jakiś czas chętnie zajrzę
    - spisywanie myśli nieuczesanych i milionów pomysłów pomoże je usystematyzować, a może po drodze ktoś coś doradzi
    - może kto przeczyta i na coś mu się to przyda

    Rodzina
    składa się ze mnie czyli autorki niniejszego ...
  3. Dziennik Kane'a

    Moj dreamteam (albo raczej drinkteam) rozpoczal wylewki w piwnicach, robimy kolejnymi pomieszczeniami. Piach, cement, woda, betoniarka (250 litrow odkupiona za 500zl, stan bardzo dobry, firmowa -zadna samorobka) i jedziemy. Pare pomieszczen juz jest w tym kotlownia wraz z nieco wiekszym fundamencikiem pod piec i pod bufor ciepła.

    Dach ofoliowały i ołatowany, dachówka na placu, ekipy znów nie ma - pozostaje czekać. Narazie nieco padało, dziś też, to nie pracują. Za to przyjechala ...
  4. Jankowo

    UFF, przyjechała nasza ekipa dachowa! W niepełnym składzie, bo magik od naszych werand przyjedzie później...

    Jeszcze jedno zdjęcie naszej pięknej zaczętej werandy:


    Schody "z pieca na łeb"


    Hala sportowa na poddaszu:
    ...
  5. Dom w Piwoniach - domek Misiów :)

    DZIEŃ TRZECI - OSTATNI . WYWIĄZKA GOTOWA :D :D :D HURRAAAA !!!

    Oczywiście jak powiedzieli- tak zrobili. Trzy dni i skończone. Wczoraj wjechałam na działkę akurat w chwili kiedy kończyli i zbierali się do domu :) Podziękowałam Panom za super extra szybką i fachową pracę :D :D :D

    Wszystkim życzę takiej ekipy cieśli :lol: A dekarze mają wejść we wtorek, środę ... no to nasi murarze mają dość czasu, aby dokończyć kominy ( już z klinkieru ...
Strona 10 z 12