dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik agikz

  2. Dziennik Sylwii - "KORNELIA"

    Już powoli zaczyna mnie denerwować pan od CO :-? Miał wejść na instalację w tamtym tyg. okazało się, że piec jeszcze nie dotarł. Wczoraj dzwonie i okzauje się, że instalator chory. Normalnie trace cierpliwość...
    Poddasze dalej się robi, płytki na podłogę dalej nie wybrane. To jest teraz moja zmora, bo sama nie wiem czego chcę. :(
  3. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Zaczynam po malutku zastanawiać się nad tym jak ma wyglądać moja kuchnia. Zrobiłam sobie nawet jej projekt, ale czy to jest to? Sama nie wiem. Kolor chciałabym mniej więcej taki jak w projekcie, chociaż nie powiem, że nie myślałam o venge w połącznieniu z jasną podłogą i jasnym blatem. Ale zrezygnowałam z tej opcji, bo kuchnia nie ma szalonych rozmawiarów (10m2) i mam wrażenie, że będzie wyglądała na jeszcze mniejszą. Może wiśnia czy inna czereśnia??
    A to są moje ...
  4. Dziennik Sylwii - "KORNELIA"

  5. Dziennik agikz

    Efekt
    nie bedę zanudzać wszystkimi pomysłami, jakie się przewinęły przez ostatnie pół roku, pokażę lepiej, na czym stanęło:

    to jest działka, która za chwilę będzie nasza - jest podpisana przedwstępna notarialna. Obecnie załatwiamy kredyt, co wiąże się z ... - sami wiecie z czym...
Strona 9 z 12