dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Czekanie na świętą trójcę ;)

    Etap stawiania konstrukcji zakończony (i opity ) Teraz czekamy na pana murarza, który postawi nam ścianki działowe i komin. Na pana dekarza, który dach uczyni cywilizowanym. I... ponownie na ekipę z Logsa, bo muszą nam wstawić zamówione okna i drzwi. W tzw międzyczasie ruszamy z podbitką i impregnacją ścian. Sporo roboty, ale fajnej roboty bo fajna hacjenda robi się coraz fajowsza

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowy1.jpg
Wyświetleń:	438
Rozmiar:	67,6 KB
ID:	81195Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowy3.jpg
Wyświetleń:	435
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	81197Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowy4.jpg
Wyświetleń:	402
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	81198Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowy2.jpg
Wyświetleń:	393
Rozmiar:	81,8 KB
ID:	81199Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowy5.jpg
Wyświetleń:	390
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	81201 ...
  2. projekt

    Hmmm, jeden wpis w lipcu i potem cisza... Czas rozruszać ten dziennik, może to wyjść naszym planom chyba tylko na dobre liczę na komentarze forumowiczów!

    A więc projekt - trochę już nad nim posiedzieliśmy z naszymi architektami i doprowadziliśmy do czegoś takiego, czyli wersji, która nam się całkiem podoba ale w której jeszcze pewnie to i owo zmienimy / poprawimy / dodamy / usuniemy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekt.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	81084

    Założenie projektu jest ...
  3. kolejny dzień

    dzisiaj w PINB obiecali ,że za dwa tyg. podjadą i ocenią stan wystającej ściany. poza tym w zarządzie dróg lekko mnie załamali, że zgudbili podanie mojego projektanta w sprawie uzgodnienia lokalizacji przyłączy wod-kan w ulicy. jednak pod koniec dnia cudem znależli i jutro mam mieć za to decyzję. jutro tez uzgadniam przyłącze gazowe pod kątem gazowym z projetantem Gazowni. więc już pomału papierologia się przesuwa. kurczę ta birokracja wykończy mnie wczesniej niż zaczniemy budować.
  4. Ostateczna decyzja

    Po dzisiejszych konsultacjach z architektem decyzja zapadla - Prosty 1 z poszerzonym garazem.
    Teraz czas na papierologie. Juz jestem przerazona ta iloscia pozwolen, ustalen, wnioskow, mapek i innych papiereczkow.

    Na razie probuje sie przedrzec przez rozne podsumowania. A od jutra dzialamy !
  5. Terakota na podłogę

    Płytki wybrane - co najmniej producent, i płytka, teraz leżą sobie w salonie i patrzymy na nie od 3 dni, by wybrać właściwy kolor i format.
    aaa
    to jest Stonewood z Nowej Gali
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kamea 002.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	81078
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kamea 001.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	81079
    Płytki są na podłogę do prawie całego domu ( bez łazienek).
    Tagi - katalog słów kluczowych: stonewood Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3