dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Nadal nic :evil:
    Czekam na pare odpowiedzi dotyczacych spraw techniczych projektu juz miesiac.
    Krew mnie zalewa.
  2. Jeżykowa chatka

    8 października w asyście wciąż ładnej pogody wrócili aby "kosmetyki dokonać" moi ulubieni członkowie zwariowanej ekipy z Goszczanowa.
    Zawsze uśmiechniety Marcinek i sam szef, który "własnymi ręcyma" ścianki działowe wyrzeźbił - a nie musiał. W umowie nie było i mowy też wcześniej nie było ale taki to jest właśnie człowiek. Poprosiłam i usłyszałam - "zrobi się - co się ma nie zrobić". I tak było z wywierceniem otworów instalacji ...
  3. Dziennik budowy

    A oto pierwsze zdjęcia, z małą historyjką:

    piękna skrzyneczka, prawda?
    tylko jak to u nas bywa przyszli fachowcy z wiadomo skąd bo to przecież monopoliści i postawili tak jak im pasowało, częśc na drodze, a częśc u mnie na posesji oczywiście bez pytania o zgodę. Niby moja, ale ni jak postawic ogrodzenie bo drzwiczki nie otworzy. Oczywiscie pojechałem do firmy a tam żeby do nich ...
  4. Sielanka o domu

    Tak jak już pisałam podczas ataku zimy u nas trwały prace ziemne i pojawiło sie takie coś wystające z ziemi - GWC
  5. Jeżykowa chatka

    Wracam na dach.

    Tempo prac nie było zastraszające - co mnie wcale nie martwiło bo :

    -pogoda była przepiękna
    -mój dachowy tercet był przesympatyczny i bardzo grzeczny
    -dach robił się baaardzo dokładnie i z "fachowym rozmysłem"
    - ja byłam wniebowzięta, że mogę "pągać" się po budowie i nie wygląda to głupio, wszak nic nie robię a "okropieńsko" lubię TU być ...

    Kiedy wyłoniła się ...
Strona 1 z 18