dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek macio :)

    Dziś byłem zapłacić za okna i omówić szczegóły.
    Montaż będzie dopiero 27 listopada ze względu na długi czas oczekiwania na drzwi tarasowe przesuwne :-?
    Okna wybraliśmy w Oknoplaście Kraków, okucia WK2 szyby P2 pełny wypas :lol:
    Nikt nie zgadnie w jakim kolorze od zewnątrz :wink:
    złoty dąb :wink: :lol:

    Drzwi będą montowane w tym samym dniu - gerda GWX20

    Za okna i drzwi - 14740 PLN

    pozdrawiam
  2. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    A miało być tak pięknie... Przynajmniej od pól roku powinniśmy mieszkać we własnym domku. Tymczasem mamy wylane fundamenty i na razie tyle. Ale od początku...
    Za własnym domkeim zaczęliśmy sie rozglądać jakieś 3-4 lata temu. Wcale nie zamierzaliśmy budować. Budowa zabija, wszyscy nam to powtarzali. Chcieliśmy co najwyżej wyremontowac jakiś stary domuniek, na naszą kieszeń. Oczywiście na kredyt, bo mieliśmy tylko mieszkanie własnościowe, w które zresztą wpakowaliśmy ...
  3. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Z zalet projektu, które widac po wstępnym postawieniu domku moge wymienić:

    1. dużo słońca w salonie i kuchni- okna są z trzech stron świata, bedzie jasno i słonecznie bez względu na porę dnia i ustawienie domu ( ja mam wschod południe zachód)

    2.ładne przestronne pokoje na górze- Wysoka scianka kolankowa powoduje, że pokoje beda naprawde kształtne.
    3. ładna łazienka u góry z miejscem na pralnie
    4 naprawde bardzo ładna bryła zewnętrzna. ...
  4. Dom z widokiem?

    Pięknie dziś słoneczko świeciło :D. A zapowiadali deszcze. Dobrze, że prognozy pogody się nie sprawdzają.
    Panowie rozszalowali drugą część stropu nad parterem i przestrzeń życiowa powiększyła nam się jeszcze bardziej :D . W tej części będzie gabinet, dolna łazienka, pralnia i mały korytarzyk. Tu widok ze schodów na gabinet w promieniach zachodzącego (o godz. 16:45 :( ) słońca:
    ...
  5. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Poniżej wklejam znalezione zdjęcia z czasów więźby.





    W sobotę wrzucę deskowanie!!!


    W międzyczasie wertuje też forum muratora oraz mądre gazetki w celu ustalenia co własciwie będziemy musieli zrobic po zakończeniu ...
Strona 1 z 7