dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ELFOWE opowieści

    25.10.2005

    No i byliśmy w Atrium.
    Pan Paweł cierpliwie tworzył na nowo i drukował kolejne wersje naszego wyjścia z wiatrołapu i stanęło na : wejście na ukos (czyli wprost na kominek :( ) za to drzwi otwierać się będa do witrołapu, ale przedłużona została ściana oddzielająca wiatrołap od salonu z 2,75 na 3 m tak coby nam się spokojnie na tej ścianie jakiś wypoczynek zmieścił.

    Kazałam też usunąć ten fragment ścianki co to mi całą ...
  2. Mazurska chałupa komtura

    Zgłoszenie o włamaniu przyjęto. Przesłuchano mnie w charakterze świadka, pouczono o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. Musiałem opisać co zginęło i jaką miało wartość. Jaką wartość może mieć wyszczerbiony kubek po cioci? Nie wiedziałem, a skłamać nie chciałem bo groiło to ciężkim więzieniem. Byłem bardziej zestresowany niż w momencie odkrycia kradzieży.
    Ekipa dochodzeniowo-śledcza przyjechała tego samego dnia na miejsce zdarzenia czyli ...
  3. dziennik :) TAB

    Wisielcza pogoda....
    Olka zasnęła, to mogę coś popisać, bo jeszcze się jakieś zaległości porobią :)

    Sezon budowlany prawie zakończony. Prawie :) robi różnicę :) Może uda się ocieplić fundament, a jak nie to zostanie obsypany i poczeka jak będziemy w 2006 ocieplać całą chałupę :)
    A miało jeszcze być ogrodzenie, hmm - słupki niepoczyszczone, bo mąż to nawet czasu na pracę nie ma, ciągle jakieś zebrania itepe ;)

    Dach położony, ...
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Robota coraz bardziej zwalnia tempa.

    Poddasze jeszcze nie dokończone, jakoś trudno pogodzić pracę, szkołę + budowę :) Planujemy przed wszystkim świętymi wziąść 4 dni urlopu i nadgonić straty.

    Jak na razie ja zajmuję się powolnym zakupem podłogi i łazienki.
    Kupiłam już płytki na podłogę w pomieszczeniu gospodarczym. Zamierzam również kupić płytki KUBA z Tubądzina do łazienki, to mój nr 1. Myślałam również o Castanio, ale wygrała ...
  5. Nurniego dziennik

    25.10.2005
    Nie przyjechali. Będą we czwartek (mają być :-? )
    Dzisiaj miał być trasnport cegły na ogrodzenie.
    Nie przyjechał.
    Uwaga - cegły nie zmieściły się na samochód. :o :o :o :o :o
    Jak obiecywł to mogły a teraz się nie zmieściły :o :evil:
    Nawet już się nie denerwuję. Popatrzę se na żonkę i mi przechodzi :o :D :wink: . Inaczej powinienem ich zabić i zakopać w ogródku. A może chociaż kierownika, tak na osłodę, ...
Strona 1 z 5