dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Kasi i Zubra

    Dzisiaj na naszej budowie pojawiła sie tez ekipa od dachu, aby dokończyć co zostało do dokończenia :)
    Uzupełnić gąsiory , i dachówki przy garażu po ociepleniu, skończyć orynnowanie.
    Zabrakło nam 3 m rynny.

    W międzyczasie podpisaliśmy umowę na kuchnię i wpłaciliśmy potężną zaliczkę.
    Jakoś wyjątkowo szybko poszło wybieranie wszystkiego.
    Kolorów szafek, półek, blatów itp.

    Kuchnię dobierałam do...płytek ceramicznych. ...
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    Ścianki się wznoszą, więc za bardzo nie mam czasu aby się nimi pochwallić, cierpliowści
  3. Dzienniczek macio :)

    Witam

    Po wielu miesiącach cięzkiej i samodzielnej wykończeniówki sam jestem wykończony, połowa rzeczy nie zrobiona, ale już mieszkamy (od 31.08.2007) :D :lol: . Aparat dalej zepsuty leży w kącie bo nie ma nawet kiedy jechać zawieźć go do naprawy (o ile się opłaca naprawiać, ponieważ przy tych wszystkich pracach padł nam prawie odkurzacz i serwis powiedział, że jak padnie całkiem to się nie opłaca naprawiać :-? ) i w związku z tym wiele mojej cięzkij pracy ...
  4. Ula na Romantycznej

    Znów mam opóżnienie w pisaniu.
    Okna zamówione - Salamander 3d jednostronny kolor orzech, pierwsza tura ma być 15 listopada tzn. na parter.
    Dach bardzo powolutko, niczym żółwik pojawia się na dachu. Do 1 listopada ma być zafoliowany, a potem przerwa. Z dachówką musimy troszkę poczekać, niestety nasza ekipa musi zrobić inny dach, a do nas wróci może w listopadzie lub w grudniu. Będą więc pewnie okna już wstawione a dach dopiero będzie kończony. Za bardzo się tym ...
  5. Cudo

    Witam widze że praca wrze coraz ładniejsze cudo się robi. Itak trzymać. pozdro dla całej ekipy budujących i nie tylko :D :D :D
Strona 1 z 12