dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik MES

    I tak jak wczoraj zostało powiedziane dziś najnowsza porcja informacji. Ba nawet jeden z czytelników, wie o kogo chodzi wyraził swoją dezaprobatę :wink: na długi okres oczekiwania.
    Wszystko się poukładało. Okniarze zrobili swoje, murarze kończą prace w piwnicy a elektryk też nie jest gorszy. Kominek zamówiony. Miejmy nadzieję, że za tydzień będą zdjęcia. A dziś stan obecny. Moim zdaniem zmiana fundamentalna, a mianowicie mam drzwi więc i klucz się przydaje :D :D ...
  2. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Po zakupie działki przyszedł czas na kolejną trudną decyzję: co właściwie chcemy budować?
    Wiedzieliśmy, że dom ma być nieduży (ok. 100m), byliśmy również wstępnie zdecydowani co do technologii.
    Szybko okazało się, że zupełnie nie wzięliśmy pod uwagę ograniczeń, które narzuca usytuowanie działki względem stron świata - wjazd od południa. Takich projektów wcale nie ma tak dużo, zwykle taras wypadał nam po północnej stronie :( Z tego powodu musieliśmy ...
  3. Oliwka - dom dla rodzinki (od marzeń do szaleństwa budowy)

    Piatek - odbieram telefon z firmy która dostarcza mi materiały na dach , przyjechała reklamacje z IBF i dzis przywioza mi dachówke 150 szuk.
    Prosze o zotawienie dachówki pod garazem , bo z lewej strony domu maja zostawic mi pojemnik ( co by mieli miejsce i abym nie musiał z gruzem biegać przez całe podwórko.

    Po robocie oczywiscie jade zobaczyc czy jest pojemnik i gdzie jest , a gdzie dachówka .

    I co ? pojemnik dokładnie tam gdzie na rysowałem , nie ...
  4. Oliwka - dom dla rodzinki (od marzeń do szaleństwa budowy)

    Wtorek /sroda dwa dni pracy i mój dach zaczyna prezentować sie w całej okazałości . W srode zjawił sie przedstawiciel firmy IBF od dachówek ,aby przyjać reklamacje , poniewaz podczas transportu było kila stłuczek . Przyjechał popatrzył i powiedzaił ze nalezy sie w ramach rekompensaty pół palety czyli 120 sztuk. Teraz najlepsze dzwoni szef ekipy od dachu i mówi ze właściwie to oni dzisiaj skończa ale braknie 120 dachówek , wiec dobrze abym załatwił . No i oczywiscie nie da sie ...
  5. Dziennik Wicka i Agnieszki

    A dziś właśnie , prawie po ciemku - przy świetle reflektorów samochodu , zasadziliśmy na naszej działce pierwsze drzewa . Przywieźliśmy z Sulejówka 3 szt prawie 2-metrowych brzózek - może się przyjmą .
    I znowu zdjęć nie zrobiłem - jutro może pojadę podlać te nasadzenia to może cyknę jakieś foto .
Strona 2 z 6