dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Wicka i Agnieszki

    A MIAŁO BYĆ TAK SZYBKO I PIĘKNIE-czyli trochę wspomnień :
    Po wyborze działki i podpisaniu umowy przedwstępnej złożyłem wniosek o warunki zabudowy - rzut oka do akt - było to 27.04.2006 ( wcześniej byłem oczywiście na rozmowie w urzędzie - zasięgnąłem języka : działka jest rolna ale z pozwoleniem na budowę nie powinno być kłopotu) .
    Co potem okazało się błędem - wystąpiłem o war zab tylko na siebie - ale o tym może potem .
    No i zaczął się gorący ...
  2. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Zaczynam dziennik, będzie pamiątka dla potomności :) a i dla nas przy okazji.

    Tytuł trochę przewrotny, mam nadzieję że oszczędzą mnie przeciwnicy technologii szkieletowej i nie będą krakać o nieuniknionej katastrofie :wink:
    Dlaczego szkielet? Przede wszystkim zależy nam na czasie... Mamy dość wynajmowania mieszkań i ciągłych przeprowadzek... W tej chwili mieszkamy już w siódmym miejscu, czyli łatwo policzyć, że na jeden rok małżeńskiego życia przypada ...
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    GÓRY, DOLINY I LECZENIE SIĘ WIŚNIAMI (BEZ LIKIERU)

    Piszę dzisiaj, bo mam poważne i uzasadnione wątpliwości, czy jutro uda mi się podnieść ręce na wysokość klawiatury. A dlaczego? Opowiem, ale najpierw nadrobię zaległości.
    Wbrew zapowiedziom nie odezwałam się w środę. Korzystając z obecności mojego brata, połupaliśmy trochę wieczorami i nocami w karciochy. Nie było to najrozsądniejsze, biorąc pod uwagę, że potem musieliśmy szybko spać, żeby zdążyć ...
  4. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    No i stało się, dziś przed południem architekt przywiózł nam pozwolenie na budowę. Szkoda, że zaraz będzie odwołanie od niej u wojewody.
    Dziś słyszałem, że takie sprawy mogą trwać u wojewody nawet 2 lata. Ciekawe jak to będzie w naszym przypadku...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Zapomnialam dodac, ze fuga jest w kolorze grafitowym pod kolor dachu.
Strona 3 z 6