dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik mag - Irysek.

  2. Dziennik mag - Irysek.

    Melduje, ze prace murarskie zakonczone i domek jest gotowy do zakladania wywiazki :P !!!!!!!!!!!! No i gospodarczy tez jest skonczony :P !
    Z dachem maja mi wchodzic w nastepny poniedzialek, bo dopiero wczoraj zalewane byly wience i musz dobrze wyschnac. Ciesze sie jak dziecko, tym bardziej, ze moja zolta cegla klinkierowa bardzo mi sie podoba.
    A teraz kilka zdjec.
    Slupki klinkierowe w gospodarczym:
    ...
  3. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    Mieliśmy dzis bardzo ładny i pracowity dzień.
    Z samego rana odwiedziliśm Forsycję, żeby zobaczyć ich domek, który prawdę pisząc bardzo nam się spodobał.
    Przynajmniej widac że są już na finiszu co nas bardzo cieszy i napawa wiarą że i nam sie uda.
    Oczywiście nie byłbym sobą :wink: gdybym tam czegoś nie wypatrzył.
    Dzięki ich uprzejmości uzupełniliśmu nasz zapas stempli co pozwoliło na ukończenie układania terivy. :P .
    Był też pan od kopania ...
  4. Dziennik Mikruska- Dom w Piwoniach - zaczynamy :)

    Uaktualniłem zdjęcia :)
    Dzisiaj wyjechaliśmy z domu o 9:00. Wróciłem o 16:30...
    Po kolei był Leroy Merlin (kupiliśmy wkład do kominka. Z racji tego, że to była ostatnia sztuka dostaliśy rabat 500 zł), później IKEA, Tesco, Meble Gawin (gdzie zamówiliśmy komplet do salonu), Komfort (odebraliśmy kafelki do nie wiem czego i panele chyba do naszej sypialni) i Castorama (gdzie kupiłem białą farbę do gruntowania poddasza). Przejechałem coś około 80 km..
    W tym ...
  5. dziennik Żaby

    Mam juz projekty łazienki małżeńskiej. :D Ze wzgledu na koszty, zrezygnowaliśmy z wizualizacji, a tak na papierze trudno ocenić jaki będzie końcowy efekt. Dzisiaj moja projektantka zrobi mi dokładne zestawienie potrzebnych materiałów i w poniedziałek mogą zamawiać towar. :D Jutro spotykam sie z wykonawcą i dowiem się i zawoła za robociznę :roll: Mam nadzieję, że nie wyskoczy z jakąś kosmiczną ceną, bo ciężko bedzie teraz znaleźć innego solidnego fachowca.
    ...
Strona 4 z 6