dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rozdział I - decyzja, podział, biurokracja

    I. Kwiecień 2012...

    działka znaleziona
    okazja
    podjęcie decyzji o procesie...

    II. Maj 2012

    działka 23 ary - należy podzielić niestety
    3 właścicieli - hmmmm
    znaleziono geodetę
    tia....
    pomiary geodezyjne na działce w trakcie

    III. Czerwiec 2012

    zgoda właścicieli, hurrra!!!
    protokół graniczny wykonany
    mapka geodezyjna, pomiary, kombinacje...
    problemy ...

    Updated 25-11-2012 at 21:19 by Kate_Less

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Marcin i Asia

    - 25-11-2012 - 20:37 (Czekamy na papiery pozatym wszystko gotowe żeby budować)
    Witam chce dolonczyc do uzytkownikow i podzieli informacjami ze zakupilismy dzialke pod nasz wymazony dom.wode mamy wnioski ol dostarczenie energi elektrycznej zlozone,zaswiadczenie z enea ma byc w przyszlym tygodniu,mapki mamy,wiec pod koniec miesiaca skladamy wniosek o warunki zabudowy
  3. Marcin i Asia

    - 25-11-2012 - 20:35 (Czekamy na papiery pozatym wszystko gotowe żeby budować)
    Witam chce dolonczyc do uzytkownikow i podzieli informacjami ze zakupilismy dzialke pod nasz wymazony dom.wode mamy wnioski ol dostarczenie energi elektrycznej zlozone,zaswiadczenie z enea ma byc w przyszlym tygodniu,mapki mamy,wiec pod koniec miesiaca skladamy wniosek o warunki zabudowy
  4. optymalny m133 czy ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu??

    witam. z zoną wybraliśmy już projekt który jest dla nas najlepszy i nazywa sie właśnie optymalny. W związku z tym jesteśmy ciekawi czy ktoś podobnie jak my tym projektem sie zajmuje. szukałem już na różnych forach ale nie natrafiłem na efekty czyjejś pracy. bardzo chetnie zobaczylibyśmy jak ten domek wygląda nie tylko na papierze
    Tagi - katalog słów kluczowych: m133, optymalny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Zoja Polo pod Wrocławiem

    Parę rzutów naszej wirtualnej puki co chatki. Trochę pozmienialiśmy w oryginale









    Jak już pisałem jesteśmy na etapie zbierania wycen na materiały z wrocławskich hurtowni i betoniarni. Czy macie jakieś pozytywne (a zwłaszcza negatywne) ...
Strona 1 z 4