dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik pontypendy

    Dach skończony, częściowo zapłacony.
    Z majstrem od dachu byłam umówiona na 6 kawałków za całą pracę, dzisiaj dostał 4 a po pozostałe 2 musi sie zgłosić jak szcowny kierownik budowy dokona odbioru. Kiedy ? Nie wiem. Bo wspomniany szacowny kierownik, który do tej pory wywiązywał się bez zarzutów ze swoich obowiązków w poniedziałek po wizycie na budowie zniknął. :o
    Telefon ma wyłączony, a gdy próbowałam go dziś ścignąc w pracy usłyszałam, że wyjechał ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Przejrzałam swoje ostanie wpisy :-? . Wyraźnie od wakacji notuję spadek formy. Sławetny błogosławiony stan …przepełniony fizycznością. Macierzyństwo niekoniecznie każdemu dodaje blasku.
    Mierność obserwacji, wigor osłabł . A czyta się …cóż nudnawo. Istne doniesienia prasowe …. Brakuje humoru, nerwu…
    Do wyklucia się Klona zawieszę pisanie. 8)
    Badania, leżenie, ruchy , oglądanie zdjęć z USG. I przebijanie się przez NFZ ...
  3. Dziennik andrzejki.

    Wczoraj mąż wynalazł feler w wykończeniu dachu :-? :(
    Przy daszku nad wejściem z jednej strony rynna jest pod daszkiem a z drugiej wystaje przed daszek :( Trochę widać to na zdjęciu domu od frontu :-?
    Niby nie duża róznica około 5-10 cm ale jak się o tym wie to nie sposób wejśc i nie patrzeć na to :-? Zresztą jak ktoś spojrzy na dom od ulicy i na daszek to widać od razu :-?
    Nie wiem co z tym zrobimy :roll:
    Ja jestem skłonna zostawić choć wygląda ...
  4. domek dla szóstki

    Obiecanki, cacanki a ... No, było obiecane zdjęcie działki z panią Bankówką w tle, jednak aparat rano został w domu, a potem wszystko potoczyło się błyskawicznie. To pani Bankówka pstryknęła ze dwa zdjęcia działce i już jej nie było.
    Jeszcze jedna nowość: na działce pojawił się dwumetrowej długości niebieski wąż wystający z ziemi. To po prostu przyłącze wodne. Jeszcze pozwolenia na budowę nie ma, ale woda już (prawie) jest. Wężyk jest piękny, jutro pójdziemy go sfotografować (chyba).
  5. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    w ten dzień, gdy nie mam rękawiczek, mogę tylko zacytować Wagla... 8) 8)

    Myślę sobie, że
    Ta zima kiedyś musi minąć
    Zazieleni się
    Urośnie kilka drzew
    Niedojedzony chleb
    W ustach zdąży się rozpłynąć
    A niedopity rum
    Rozgrzeje jeszcze krew

    Zimny poniedziałek /vel piątek :wink: /
    Gorącą stanie się niedzielą
    To co nie pozmywane
    Samo zmyje się /otóż to! :lol: /
    Nieśmiały dotąd głos
    Odezwie ...
Strona 1 z 2